NWO

Kas sa tead seda tüdrukut? SVG placeholder 06:06

Kas sa tead seda tüdrukut?

Mis on esimene mõte, mis sulle pähe tuleb, kui seda tüdrukut siin pildil näed? Kui sa ei tea, kes ta on, siis seda artiklit lugedes saad teada. Teine küsimus, millele tahan rõhku panna on, et miks on oluline teada, mida see tüdruk ütles 33 aastat tagasi. Nimelt on sellel kõigel väga suur seos Venemaa-Ukraina nn proksisõja eskaleerimisega, mida eestlastele praegu iga hinna eest “maha müüa“ üritatakse.

Video: Ohtlik kiirgus! Lae telefoni endast vähemalt 2m kaugusel ja ära sel ajal mobiili kasuta SVG placeholder 03:27

Video: Ohtlik kiirgus! Lae telefoni endast vähemalt 2m kaugusel ja ära sel ajal mobiili kasuta

Kui telefon on laadimisjuhtmega ühendatud vooluvõrku, annab telefon tugevalt elektrikiirgust, mis neeldub inimorganismi. Novembris 2023 kirjutas Maalehes elektriinsener Jüri Laurson: “Paljud ei tea, et elektromagnetvälja kiirgus mõjub inimese tervisele kahjustavalt. Lühiajaline viibimine kõrgepinge EMV piirkonnas ei kujuta ohtu tervisele. Kuid pikaajaline, isegi nõrk kiirgus võib põhjustada migreeni, peavalude sagenemist, pearinglust, unehäireid, pidevat väsimustunnet ja seda oletatakse ka üheks vähki haigestumise põhjustest.”

Mr C: Ecstasy tuleks alandada C-klassi ravimiks ja peaks olema legaalne SVG placeholder 01:26

Mr C: Ecstasy tuleks alandada C-klassi ravimiks ja peaks olema legaalne

Eluaegne reivar, DJ ja produtsent, 1990-ndate menubändi The Shamen räppar Mr C (Richard West) arvab, et ecstasy tuleks alandada C-klassi-ravimiks ja see peaks olema legaalne, sest tegemist on äärmiselt lahja narkootikumiga. Kaks aastat tagasi Party Zone Revisitedi Youtube’i kanalile antud intervjuus räägib toona 56-aastane Mr C, et ta on üle poole oma elust tarbinud ecstasy tablette ning on oma elu parimas füüsilises ja vaimses vormis.  

Hiina teadlased tegid fantaasia teoks: Harry Potteri nähtamatuks tegev mantel on nüüd reaalsus SVG placeholder 01:09

Hiina teadlased tegid fantaasia teoks: Harry Potteri nähtamatuks tegev mantel on nüüd reaalsus

Hiina teadlase jõupingutuste tulemuseks on nüüd ka päriselus võimalik ülle tõmmata Harry Potteri nähtamatuks tegev “mantel”. Chu Junhao innovatsioon tugineb tipptasemel materjalidele, mis manipuleerivad valgusega, pakkudes käegakatsutavat lahendust optilise nähtamatuse saavutamiseks.

Hando Tõnumaa: Miks inimesed ei julge sõda ära lõpetada? SVG placeholder 32:54

Hando Tõnumaa: Miks inimesed ei julge sõda ära lõpetada?

Alljärgnev on veidi sügavam teema, mille mõttekäigust arusaamiseks on vaja kaasa mõelda. Soovitan artiklit mitte lugeda (/videot vaadata), kui oled väsinud või kannatad üleüldise keskendumishäire all. Siin kontekstis ei räägi ma spetsiifiliselt sõjast Ukrainas, vaid see mõttekäik kehtib kõikide teiste eelmiste, praeguste ja tulevaste sõjaliste konfliktide kohta. Aga lihtsustamise mõttes teeme nii, et räägime siis sellest Ukraina sõjast ja ma esitan küsimuse: miks inimesed ei julge seda sõda ära lõpetada?

VIDEOD: Digitaalse ID türannia levib kogu maailmas SVG placeholder 03:15

VIDEOD: Digitaalse ID türannia levib kogu maailmas

Digitaalse identiteedi skeemide leviku jätkudes on kogu maailmas plaanis või juba kasutusele võetud uued biomeetrilised identiteedivahendid. Allpool ülevaade maailma eri riikides toimuvatest  arengutest alates Euroopa Liidu maadest kuni USA, Aafrika ja Aasia riikide ning Austraaliani. 

VIDEO! Rohepööre “Sa ei oma midagi ja oled õnnelik!” SVG placeholder 08:12

VIDEO! Rohepööre “Sa ei oma midagi ja oled õnnelik!”

Karantiini meeskond on valmis saanud järjekordse lühivideo. Seekord rohepöörde teemal – selle peale kulub triljoneid, mille maksavad kinni maksumaksjad ja mille pealt teenivad need samad inimesed, kes on teeninud ka näiteks koroonakriisi pealt. “Sa ei ole midagi ja oled õnnelik,” ütleks selle peale kalamarja mugiv Klaus Schwab, kes tavainimestele putuktoitumist promob.

Austraalia senaator lõi Klaus Schwabi ja Maailma Majandusfoorumi tegevusele häirekella SVG placeholder 03:37

Austraalia senaator lõi Klaus Schwabi ja Maailma Majandusfoorumi tegevusele häirekella

Lõuna-Austraalia senaator paotas hiljutisel parlamendiistungil Maailma Majandusfoorumi nn Uue Maailmakorra eesriiet, vahendab Vanglaplaneet.ee. “Sa ei pea olema poliitiline filosoof mõistmaks, et kui sa ei oma midagi, siis omab riik kõike. Selle kohta on veel üks sõna: seda nimetatakse kommunismiks,” ütles senaator Alex Antic. 

ARTE dokfilm “Hirmu ärakasutajad” – debatt A-gripiviirusest ehk kuidas seagripist sai äri (2009) SVG placeholder 56:20

ARTE dokfilm “Hirmu ärakasutajad” – debatt A-gripiviirusest ehk kuidas seagripist sai äri (2009)

Avalik-õigusliku telekanali Norddeutscher Rundfunk 2009. aastal koostöös telejaamaga Arte valminud dokumentaalfilm "Profiteure der Angst“ ("Hirmu ärakasutajad“) annab põhjaliku ülevaate seagripi tegelikust taustast ja selle ärakasutajatest.

Putin ja Zelenskõi mängivad kaasa 9/11 terrorirünnakute pettuses! SVG placeholder 02:00

Putin ja Zelenskõi mängivad kaasa 9/11 terrorirünnakute pettuses!

Enne koroonat võis pidada 2001. aasta 11. septembri terrorirünnakuid kaasaja suurimaks pettuseks. Lihtsustatult öeldes lasi USA ise oma tornid õhku (mitte ainult need kaks, vaid ka WTC7) ja pommitas Pentagoni ning siis lükkas süü endise CIA agendi, Afganistani koopas elava Osama bin Ladeni peale (keda nüüd enam ei mäletatagi ja peasüüdlaseks on keegi Khalid Sheikh Mohammed). Sellele järgnes 10-aastane “terrorismi vastane” sõda Lähis-Idas, Iraagis ja Afganistanis, kus hukkus erinevatel andmetel mitu miljonit inimest. Nende sõdade missioone nimetati rahuoperatsioonideks ning neis osalesid ka Eesti “rahuvalvajad”.

VIDEO! Klaus Schwab ja WEF on riigijuhid ja valitsused üle võtnud? SVG placeholder 01:01

VIDEO! Klaus Schwab ja WEF on riigijuhid ja valitsused üle võtnud?

Koroonapettusega astus rambivalguse ette varasemalt suhteliselt madalat profiili hoidnud salapärane Klaus Schwab ja tema juhitud Maailma Majandusfoorum (World Economic Forum), kellel oli koheselt “pandeemia” saabumisega ette näidata detailne plaan kaosest väljumiseks – “Suur lähtestamine“ (The Great Reset). Tegemist on plaaniga, mida on sepitsetud aastakümneid ja mis näeb ette ajaloo suurimat varade ümberkantimist, keskklassi kaotamist, väikeäride väljasuretamist, sotsiaalse punktisüsteemi rakendamist ja täielikku kontrollühiskonda, kus transhumanistlik indiviid on 100% pandud sõltuma süsteemist. Klaus Schwabi tulevikunägemust iseloomustab filosoofia “Sa ei oma midagi ja sa oled selle üle õnnelik”. Küll aga omab Schwab kontrolli riikide valitsuste üle ja ta ei häbene seda välja öelda.

USA doksari aastal 2009: süsteem kavandab pandeemia lavastamist ja sundvaktsineerimise rakendamist SVG placeholder 06:06

USA doksari aastal 2009: süsteem kavandab pandeemia lavastamist ja sundvaktsineerimise rakendamist

“Conspiracy Theory with Jesse Ventura” jooksis telekanalil USA truTV aastatel 2009-2011 ja seda juhtis endine Minnesota kuberner Jesse Ventura. Kolme hooaaja jooksul käidi läbi mitmed tuntud vandenõuteooriad nagu 9/11 terrorirünnakud, tulnukad, salavalitsused, keemiapilved, kliimaga manipuleerimine jne. Sarja esimese hooaja 5. episoodis pealkirjaga “Secret Societies” (Salaühingud) oli üheks külaliseks Ameerikast Ühendriikidest põgenenud arst, dr Rama Labo, kes ütles, et salavalitsuse plaan on sundvaktsineerimisega vähendada maailmas rahvastiku arvu.