NWO

Hando Tõnumaa: Miks inimesed ei julge sõda ära lõpetada? SVG placeholder 32:54

Hando Tõnumaa: Miks inimesed ei julge sõda ära lõpetada?

Alljärgnev on veidi sügavam teema, mille mõttekäigust arusaamiseks on vaja kaasa mõelda. Soovitan artiklit mitte lugeda (/videot vaadata), kui oled väsinud või kannatad üleüldise keskendumishäire all. Siin kontekstis ei räägi ma spetsiifiliselt sõjast Ukrainas, vaid see mõttekäik kehtib kõikide teiste eelmiste, praeguste ja tulevaste sõjaliste konfliktide kohta. Aga lihtsustamise mõttes teeme nii, et räägime siis sellest Ukraina sõjast ja ma esitan küsimuse: miks inimesed ei julge seda sõda ära lõpetada?

VIDEOD: Digitaalse ID türannia levib kogu maailmas SVG placeholder 03:15

VIDEOD: Digitaalse ID türannia levib kogu maailmas

Digitaalse identiteedi skeemide leviku jätkudes on kogu maailmas plaanis või juba kasutusele võetud uued biomeetrilised identiteedivahendid. Allpool ülevaade maailma eri riikides toimuvatest  arengutest alates Euroopa Liidu maadest kuni USA, Aafrika ja Aasia riikide ning Austraaliani. 

VIDEO! Rohepööre “Sa ei oma midagi ja oled õnnelik!” SVG placeholder 08:12

VIDEO! Rohepööre “Sa ei oma midagi ja oled õnnelik!”

Karantiini meeskond on valmis saanud järjekordse lühivideo. Seekord rohepöörde teemal – selle peale kulub triljoneid, mille maksavad kinni maksumaksjad ja mille pealt teenivad need samad inimesed, kes on teeninud ka näiteks koroonakriisi pealt. “Sa ei ole midagi ja oled õnnelik,” ütleks selle peale kalamarja mugiv Klaus Schwab, kes tavainimestele putuktoitumist promob.

Austraalia senaator lõi Klaus Schwabi ja Maailma Majandusfoorumi tegevusele häirekella SVG placeholder 03:37

Austraalia senaator lõi Klaus Schwabi ja Maailma Majandusfoorumi tegevusele häirekella

Lõuna-Austraalia senaator paotas hiljutisel parlamendiistungil Maailma Majandusfoorumi nn Uue Maailmakorra eesriiet, vahendab Vanglaplaneet.ee. “Sa ei pea olema poliitiline filosoof mõistmaks, et kui sa ei oma midagi, siis omab riik kõike. Selle kohta on veel üks sõna: seda nimetatakse kommunismiks,” ütles senaator Alex Antic. 

ARTE dokfilm “Hirmu ärakasutajad” – debatt A-gripiviirusest ehk kuidas seagripist sai äri (2009) SVG placeholder 56:20

ARTE dokfilm “Hirmu ärakasutajad” – debatt A-gripiviirusest ehk kuidas seagripist sai äri (2009)

Avalik-õigusliku telekanali Norddeutscher Rundfunk 2009. aastal koostöös telejaamaga Arte valminud dokumentaalfilm "Profiteure der Angst“ ("Hirmu ärakasutajad“) annab põhjaliku ülevaate seagripi tegelikust taustast ja selle ärakasutajatest.

Putin ja Zelenskõi mängivad kaasa 9/11 terrorirünnakute pettuses! SVG placeholder 02:00

Putin ja Zelenskõi mängivad kaasa 9/11 terrorirünnakute pettuses!

Enne koroonat võis pidada 2001. aasta 11. septembri terrorirünnakuid kaasaja suurimaks pettuseks. Lihtsustatult öeldes lasi USA ise oma tornid õhku (mitte ainult need kaks, vaid ka WTC7) ja pommitas Pentagoni ning siis lükkas süü endise CIA agendi, Afganistani koopas elava Osama bin Ladeni peale (keda nüüd enam ei mäletatagi ja peasüüdlaseks on keegi Khalid Sheikh Mohammed). Sellele järgnes 10-aastane “terrorismi vastane” sõda Lähis-Idas, Iraagis ja Afganistanis, kus hukkus erinevatel andmetel mitu miljonit inimest. Nende sõdade missioone nimetati rahuoperatsioonideks ning neis osalesid ka Eesti “rahuvalvajad”.

VIDEO! Klaus Schwab ja WEF on riigijuhid ja valitsused üle võtnud? SVG placeholder 01:01

VIDEO! Klaus Schwab ja WEF on riigijuhid ja valitsused üle võtnud?

Koroonapettusega astus rambivalguse ette varasemalt suhteliselt madalat profiili hoidnud salapärane Klaus Schwab ja tema juhitud Maailma Majandusfoorum (World Economic Forum), kellel oli koheselt “pandeemia” saabumisega ette näidata detailne plaan kaosest väljumiseks – “Suur lähtestamine“ (The Great Reset). Tegemist on plaaniga, mida on sepitsetud aastakümneid ja mis näeb ette ajaloo suurimat varade ümberkantimist, keskklassi kaotamist, väikeäride väljasuretamist, sotsiaalse punktisüsteemi rakendamist ja täielikku kontrollühiskonda, kus transhumanistlik indiviid on 100% pandud sõltuma süsteemist. Klaus Schwabi tulevikunägemust iseloomustab filosoofia “Sa ei oma midagi ja sa oled selle üle õnnelik”. Küll aga omab Schwab kontrolli riikide valitsuste üle ja ta ei häbene seda välja öelda.

USA doksari aastal 2009: süsteem kavandab pandeemia lavastamist ja sundvaktsineerimise rakendamist SVG placeholder 06:06

USA doksari aastal 2009: süsteem kavandab pandeemia lavastamist ja sundvaktsineerimise rakendamist

“Conspiracy Theory with Jesse Ventura” jooksis telekanalil USA truTV aastatel 2009-2011 ja seda juhtis endine Minnesota kuberner Jesse Ventura. Kolme hooaaja jooksul käidi läbi mitmed tuntud vandenõuteooriad nagu 9/11 terrorirünnakud, tulnukad, salavalitsused, keemiapilved, kliimaga manipuleerimine jne. Sarja esimese hooaja 5. episoodis pealkirjaga “Secret Societies” (Salaühingud) oli üheks külaliseks Ameerikast Ühendriikidest põgenenud arst, dr Rama Labo, kes ütles, et salavalitsuse plaan on sundvaktsineerimisega vähendada maailmas rahvastiku arvu.

Kas kliimamuutuse pettuse ettekäändel muutub autoomamine luksuseks? SVG placeholder 00:36

Kas kliimamuutuse pettuse ettekäändel muutub autoomamine luksuseks?

Hiljuti jõudis Eesti meediasse informatsioon, et isiklik sõiduauto on teel luksuskaubaks, mida saab endale lubada oluliselt vähem inimesi kui seni. Väidetavalt on selle peamiseks põhjuseks inimese põhjustatud globaalne soojenemine, mille pidurdamiseks on vaja minna üle elektriautode peale, aga kuna ka elektriautode tootmine on keskkonnale kahjulik, muutub auto omamine luksuseks nagu ta seda oli eelmise sajandi keskel.

Hando Tõnumaa arvustus: “Eliidist ülem” (Above Majestic), osa 2/2
SVG placeholder
SVG placeholder 33:36

Hando Tõnumaa arvustus: “Eliidist ülem” (Above Majestic), osa 2/2

“Jätkan dokfilmi “Eliidist ülem” (“Above Majestic“, USA 2018) kommenteerimist ja põhjendan, miks minu arust filmi tegijad David Wilcock ja Corey Goode on šarlatanid,” ütleb Hando Tõnumaa. Artikli esimese osa leiad siit.

Hando Tõnumaa arvustus: “Eliidist ülem” (Above Majestic), osa 1/2
SVG placeholder
SVG placeholder 56:32

Hando Tõnumaa arvustus: “Eliidist ülem” (Above Majestic), osa 1/2

Üle poole aasta on meile saadetud kirju ja sõnumeid küsimusega, et mida meie arvame David Wilcockist ja tema dokfilmist “Eliidist ülem” (“Above Majestic“, USA 2018). “Avaldan oma kommentaarid ja arvamused kaheosalise video kujul,” kirjutab Hando Tõnumaa.

Avameelne video: “Planeet Lockdown” – intervjuu investeerimispankuri Catherine Austin Fittsiga
SVG placeholder
SVG placeholder 48:32

Avameelne video: “Planeet Lockdown” – intervjuu investeerimispankuri Catherine Austin Fittsiga

“Planeet Lockdown” on peatselt vaadatav 90-minutiline dokfilm olukorrast, kuhu maailm on sattunud. Filmi tegijad räägivad maailma kõige säravamate ja julgemate mõtlejatega, sealhulgas epidemioloogide, teadlaste, arstide, juristide, protestijate ja printsiga. Need julged hinged on valmis avalikult rääkima omaenda tõde ka kõige ebamugavamates olukordades ja inspireerivad meid tegema sama. Me peame olema vaprad, et oma hirmudest üle olla. See läheb iga korraga lihtsamaks.