Meeleavaldused

Video: koroonameetmeid tühistama kutsuv meeleavaldus Stenbocki maja ees (27 jaan) SVG placeholder 01:43:34

Video: koroonameetmeid tühistama kutsuv meeleavaldus Stenbocki maja ees (27 jaan)

27. jaanuaril toimus järjekordne koroonameetmeid tühistama ja põhiseadust järgima kutsuv meeleavaldusvalitsushoone ees, kus osales ligi 300 inimest.

Videokutse: tule homme ise Stenbocki maja ette, sest keegi teine sinu eest ei seisa! SVG placeholder 08:33

Videokutse: tule homme ise Stenbocki maja ette, sest keegi teine sinu eest ei seisa!

SAPTK eesotsas Varro Vooglaiu ja Markus Järviga on käima tõmmanud väga olulise protestiliikumise – igal neljapäeval kogunetakse kell 11-12.30 Toompeale valitsushoone ette, et Kaja Kallase valitsusele meelde tuletada: me soovime elada kooskõlas põhiseadusega, seega tuleb kõik koroonameetmed tühistada.

Telegrami kõne Vabaduse väljakul: Kas karistada või andestada – mis toimiks paremini? SVG placeholder 06:03

Telegrami kõne Vabaduse väljakul: Kas karistada või andestada – mis toimiks paremini?

23. oktoobril, täpselt kaks kuud peale uut Balti ketti, koguneti taas vabaduse eest seismiseks – seekord kõik 10 000 inimest ühte kohta, Vabaduse väljakule. SAPTK-i eestvedamisel toimunud suurel meeleavaldusel vaba ühiskonna kaitseks oli kõnelejaid seinast seina: alates poliitikutest ja ajakirjanikest lõpetades maailmaklassi muusikute, endiste kaitseväelaste ja kiirabitöötajatega.

Tõnis Mägi: On jälle aeg õigluse ja vabaduse tee üles leida SVG placeholder 01:34

Tõnis Mägi: On jälle aeg õigluse ja vabaduse tee üles leida

Tõnis Mägi paneb kogu oma reputatsiooni kaalule ja tuleb 23.10 meeleavaldusele, avades meeleavalduse aastakümneid paljude vabadust armastavate inimeste südameis helisenud ja neile pisaraid silmi toonud looga “Koit” ja lõpetades selle vähemalt sama olulise looga “Palve”. Kui tema saab meeleavaldusele tulla ja oma hindamatult väärtusliku panuse anda, siis peame me kõik seda saama. Sügav kummardus Tõnis Mägi ees!

Kutse meeleavaldusele: on aeg jalad tagumiku alt välja võtta ja enda eest seista! SVG placeholder 02:16

Kutse meeleavaldusele: on aeg jalad tagumiku alt välja võtta ja enda eest seista!

Klannid on koondunud, et ühiselt läbi viia 23. oktoobril toimuv SUUR meeleavaldus, nagu ütles Varro Vooglaid. Ka Telegram kutsub kõiki inimesi, kes soovivad, et meie vabadus säiliks, tulema järgmisel laupäeval kell 12 Vabaduse väljakule.

VIDEO! Balti kett 2021: 32 aastat tagasi seisti, et vabaks saada, nüüd, et vabaks jääda SVG placeholder 11:04

VIDEO! Balti kett 2021: 32 aastat tagasi seisti, et vabaks saada, nüüd, et vabaks jääda

23. augusti õhtul toimus kolmes Balti riigis korraga taasiseseisvusaja suurim meeleavaldus – Balti kett 2021. Kuigi osa Eesti meediast püüab jätta muljet, et tegu oli 32 aastat tagasi toimunud sündmuse “kaaperdamisega”, siis tekib küsimus: kui Balti kett on kolme riigi rahva ühine sündmus ja kolme riigi rahvad soovivad koos tänavale tulla, siis kas tõesti on antud nimele mingisugune autoriõigus või kuulub see sündmus meile kõigile ja igaüks, kes tunneb, et tema vabadus on ohustatud, võib 32 aasta tagusest sündmusest inspiratsiooni ammutada ning koos balti rahvastega üheskoos taas keti moodustada? 

Anti Kallaste 24.07 Vabaduse väljakul: kas meditsiinitöötajad alustavad sügisel meie laste ajude pesemisega? SVG placeholder 08:13

Anti Kallaste 24.07 Vabaduse väljakul: kas meditsiinitöötajad alustavad sügisel meie laste ajude pesemisega?

24. juulil tuli üle maailma rohkem kui sajas linnas tänavatele miljoneid inimesi, et seista meeleavalduse Word Wide Rally for Freedom / World Wide Demonstration 3.0 raames üheskoos inimõiguste ja vabaduse eest. Oma panuse sellesse andsid ka Vabaduse väljakule kogunenud ligi 500 eestimaalast. Ülemaailmse aktsiooni World Wide Demonstration 3.0 lehel seisab, et meeleavaldused on rahumeelsed ja apoliitilised. Eelmised sündmused toimusid käesoleva aasta 20. märtsil ja 15. mail. 

Video! Elver Loho 24.07 Vabaduse väljakul: 21. sajandi vabadusvõitleja eesmärgiks on informatsiooni vaba liikumine SVG placeholder 10:00

Video! Elver Loho 24.07 Vabaduse väljakul: 21. sajandi vabadusvõitleja eesmärgiks on informatsiooni vaba liikumine

24. juulil kogunes Vabaduse väljakule ligi 500 inimest, et anda oma panus enam kui 180 linnas üle maailma toimunud meeleavaldusele vabaduse ja inimõiguste eest, Word Wide Rally for Freedom / World Wide Demonstration 3.0. Telegram avaldab kõik Tallinnas peetud kõned, järgnevalt on teie ees kodanikuaktivist Elver Loho, video alt leiad ka kõne teksti.

Video! Elvis Brauer 24.07 Vabaduse väljakul: meid tuleb aina juurde ja muudatusteks piisab 5% ärkamisest SVG placeholder 13:35

Video! Elvis Brauer 24.07 Vabaduse väljakul: meid tuleb aina juurde ja muudatusteks piisab 5% ärkamisest

24. juulil kogunes Vabaduse väljakule ligi 500 inimest, et anda oma panus enam kui 180 linnas üle maailma toimunud meeleavaldusele vabaduse ja inimõiguste eest, Word Wide Rally for Freedom / World Wide Demonstration 3.0. Telegram on avaldanud juba enamus Tallinnas peetud kõnedest, viimaks on teie ees ka ettevõtja Elvis Brauer. “Me saavutame edu siis, kui me lihtsalt ei allu,” tuletas ta kõigile meelde. 

Video! Emil Rutiku 24.07 Vabaduse väljakul: kutsun üles mõlemat poolt – jääge arukaks! SVG placeholder 14:31

Video! Emil Rutiku 24.07 Vabaduse väljakul: kutsun üles mõlemat poolt – jääge arukaks!

24. juulil tuli üle maailma rohkem kui sajas linnas tänavatele miljoneid inimesi, et seista meeleavalduse Word Wide Rally for Freedom / World Wide Demonstration 3.0 raames üheskoos inimõiguste ja vabaduse eest. Oma panuse sellesse andsid ka Vabaduse väljakule kogunenud ligi 500 eestimaalast. Vabakutseline meelelahutaja ja kodanikuaktivist Emil Rutiku tõi oma kõnes välja mitmed punktid, mida vaktsineerimisega seoses silmas pidada.

Video! Kalle Grünthal 24.07 Vabaduse väljakul: vastupanu osutamine on meie põhiseaduslik õigus SVG placeholder 14:27

Video! Kalle Grünthal 24.07 Vabaduse väljakul: vastupanu osutamine on meie põhiseaduslik õigus

24. juulil Vabaduse väljakul toimunud meeleavaldusel astus kõnega üles ka poliitik Kalle Grünthal (EKRE), kes rääkis vaktsineerimiskohustusest ja seadustest riigikogu liikme silme läbi. “Praegune Reformierakonna valitsuse laste vaktsineerimis poliitika, mille kohaselt vanemate arvamus ei loe, on võrdväärne Põhja-Korea suguse paariariigiga. LAPSED ON RIIGI OMAND, ” ütleb ta kokkuvõtvalt.  

Video! Mariann Joonas 24.07 Vabaduse väljakul: räägime õigusest keha puutumatusele SVG placeholder 06:09

Video! Mariann Joonas 24.07 Vabaduse väljakul: räägime õigusest keha puutumatusele

24. juulil tuli üle maailma rohkem kui sajas linnas tänavatele miljoneid inimesi, et seista meeleavalduse Word Wide Rally for Freedom / World Wide Demonstration 3.0 raames üheskoos inimõiguste ja vabaduse eest. Oma panuse sellesse andsid ka Vabaduse väljakule kogunenud ligi 500 eestimaalast. Telegram avaldab kõik Tallinnas peetud kõned, teisena saab sõna Telegrami peatoimetaja Mariann Joonas, video alt leiad kõne ka kirjalikul kujul.