Telegrami konverents 2015

Telegrami konverents 2015 VIDEO: Arvo Soomets – “Inimrassi ajaloo kosmiline võltsing”
SVG placeholder
SVG placeholder 56:32

Telegrami konverents 2015 VIDEO: Arvo Soomets – “Inimrassi ajaloo kosmiline võltsing”

3. aprillil Salme Kultuurikeskuses toimunud Telegrami konverentsilt, mida külastas üle 900 inimese ja kus esinesid ettekannetega 13 erineva maailmavaate ja professiooniga inimest, konverentsipäeva modereeris koolitaja Alar Ojastu. Üks kõige enam diskussiooni tekitanud loeng oli “Inimrassi ajaloo kosmoline võltsing” Arvo Soometsa poolt, kes tegeleb rakendusliku biotsentristliku antropotsentrismiga ja tema põhihuviks on reaalsuse tekkemehhanismid ning inimkonna süvaajalugu. “Arendan ja õpetan inimestele ReaalsusLoomeks nimetatavat rakenduslikku tervendavat teadvustehnoloogiat,” ütleb ta ise.

Telegrami konverents 2015 VIDEO: Hando Tõnumaa – “Raha- ja poliitikutevaba tulevik” SVG placeholder 25:47

Telegrami konverents 2015 VIDEO: Hando Tõnumaa – “Raha- ja poliitikutevaba tulevik”

3. aprillil Salme Kultuurikeskuses toimunud Telegrami konverentsilt, mida külastas üle 900 inimese ja kus esinesid ettekannetega 13 erineva maailmavaate ja professiooniga inimest. Täna on teie ees “Ulmefilmi” (2012) koostaja ja Telegrami üks asutajaid Hando Tõnumaa oma vahetu ettekandega “Raha- ja poliitikutevaba tulevik”. 

Telegrami Konverents 2015 VIDEO: Claire Pullinen – “Vastuta ise enda tervise eest” SVG placeholder 41:13

Telegrami Konverents 2015 VIDEO: Claire Pullinen – “Vastuta ise enda tervise eest”

3. aprillil toimus Salme Kultuurikeskuses esimene Telegrami konverents, mida külastas üle 900 inimese ja kus esinesid ettekannetega 13 erineva maailmavaate ja professiooniga inimest, konverentsipäeva modereeris koolitaja Alar Ojastu. Avaldame kõik loengud ka videotena ning täna on teie ees Claire Pullinen teemaga “Vastuta ise enda tervise eest: toitumine, raviviisid ja elustiil”. Claire on üle 10 aasta toitumise ja ravitsemise alal end koolitanud ning otsinud ja leidnud lahendusi, mis teda ja tema pere terveks teevad ja tervena hoiavad.

Telegrami Konverents 2015 VIDEO: Ivar Tröner: Vandenõude psühholoogiast ja semiootikast SVG placeholder 57:27

Telegrami Konverents 2015 VIDEO: Ivar Tröner: Vandenõude psühholoogiast ja semiootikast

Tallinnas Salme Kultuurikeskuses toimus 3. aprillil esimest korda Telegrami konverents, mida külastas üle 900 inimese. Kogu programmi rikastasid 13 erineva maailmavaate ja professiooniga inimese loengud, täna pakume teile kuulamiseks Ivar Tröneri ettekannet vandenõude psühholoogiast ja semiootikast.

Telegrami konverents 2015 VIDEO: Karolin Tsarski – “Jooga: kellele ja milleks” SVG placeholder 00:01

Telegrami konverents 2015 VIDEO: Karolin Tsarski – “Jooga: kellele ja milleks”

Veel mõned videod on jäänud avaldada 3. aprillil Salme Kultuurikeskuses toimunud Telegrami konverentsilt, mida külastas üle 900 inimese ja kus esinesid ettekannetega 13 erineva maailmavaate ja professiooniga inimest. Täna on teie ees joogaõpetaja Karolin Tsarski teemaga “Jooga: kellele ja milleks”. 

Telegrami konverents 2015 VIDEO: Saale Kareda – “Uus inimväärne ühiskond ja kuidas sinna jõuda” SVG placeholder 00:01

Telegrami konverents 2015 VIDEO: Saale Kareda – “Uus inimväärne ühiskond ja kuidas sinna jõuda”

Avaldame järjekordse ettekande 3. aprillil Salme Kultuurikeskuses toimunud Telegrami konverentsilt, mida külastas üle 900 inimese, konverentsipäeva modereeris koolitaja Alar Ojastu. Tänaseks loengupidajaks on Saale Kareda, kelle möödunud aastane esinemine Raadio 2 saates “Hallo, Kosmos!” valiti üheks kuulajate lemmikuks. 

Telegrami konverents 2015 VIDEO: Toomas Trapido – “Ökokogukonnad” SVG placeholder 00:01

Telegrami konverents 2015 VIDEO: Toomas Trapido – “Ökokogukonnad”

Avaldame taas ühe ettekande 3. aprillil Salme Kultuurikeskuses toimunud Telegrami konverentsilt, mida külastas üle 900 inimese, konverentsipäeva modereeris koolitaja Alar Ojastu. Tänaseks loengupidajaks on Toomas Trapido, kes õppis Tartu Ülikoolis bioloogiat ning on töötanud Karula Rahvuspargis keskkonnakaitsjana ja Eestimaa Looduse Fondis. Erakonna Eestimaa Rohelised esindajana oli ta XI Riigikogu liige aastatel 2007–2011. Ta on üks liikumise “Teeme ära!“ käivitajaid, ökokogukondade teema arendaja ja rohelise mõtteviisi edendaja.

Telegrami konverents 2015 VIDEO: Erki Kaikkonen – “Inimeseks olemisest” SVG placeholder 39:51

Telegrami konverents 2015 VIDEO: Erki Kaikkonen – “Inimeseks olemisest”

Avaldame järjekordse video 3. aprillil esimest korda toimunud Telegrami konverentsilt, mida külastas üle 900 inimese. Kogu programmi rikastasid 13 erineva maailmavaate ja professiooniga inimese loengud, täna pakume teile kuulamiseks kommunikatsioonieksperdi ja koolitaja Erki Kaikkoneni palju kiitust saanud ettekannet “Inimeseks olemisest”. Konverentsipäeva modereeris Alar Ojastu.

VIDEO: Telegrami konverents 2015 – Madis Masing “Kanepi 12 nägu” SVG placeholder 51:32

VIDEO: Telegrami konverents 2015 – Madis Masing “Kanepi 12 nägu”

Tallinnas Salme Kultuurikeskuses toimus 3. aprillil esimest korda Telegrami konverents, mida külastas üle 900 inimese. Kogu programmi kroonisid 13 erineva maailmavaate ja professiooniga inimese loengud. Täna on teie ees täissaalile läinud ja kõige enam kõneainet tekitanud ettekanne – Madis Masingu “Kanepi 12 nägu”. 

Telegrami konverents 2015 VIDEO: Peeter Proos – “Vaktsiinid ja vandenõud” SVG placeholder 21:04

Telegrami konverents 2015 VIDEO: Peeter Proos – “Vaktsiinid ja vandenõud”

3. aprillil toimunud Telegrami konverentsil, mida külastas üle 900 inimese, sai 13 erinevast ettekandjast ühe suurema tähelepanu osaliseks Peeter Proos ja tema loeng “Vaktsiinid ja vandenõud”. Nimelt rääkis Proos esimest korda avalikult oma sügisel ilmuvast vaktsineerimisest pajatavast dokumentaalfilmist ja esitles ka selle treilerit. Film sisaldab muu hulgas intervjuusid vaktsiinikahjustusi saanud laste vanematega ning meditsiinivaldkonna professionaalidega.

Telegrami konverents 2015 VIDEO: Elver Loho – “Kuidas rünnata sõnavabadust 21. sajandil?” SVG placeholder 28:57

Telegrami konverents 2015 VIDEO: Elver Loho – “Kuidas rünnata sõnavabadust 21. sajandil?”

3. aprillil toimus Tallinnas Salme Kultuurikeskuses esimest korda Telegrami konverents, mida külastas üle 900 inimese. Lisaks kõigele muule esinesid seal põnevate ettekannete ja kõnedega 13 erineva maailmavaate ja professiooniga inimest. Täna on teie ees Elver Loho ettekanne “Kuidas rünnata sõnavabadust 21. sajandil?”. Loho on pikaaegne kodanikuühiskonna aktivist, kes on kaasa löönud Skeptik.ee tegemistes, juhtinud ACTA-proteste, korraldanud Eesti Interneti Kogukonda, võidelnud ravikanepi parema kättesaadavuse eest ning teinud veebiraadiot Vabakanal.

Telegrami konverents 2015 VIDEO: Alar Ojastu päevatutvustus ja lõpukõne SVG placeholder 28:59

Telegrami konverents 2015 VIDEO: Alar Ojastu päevatutvustus ja lõpukõne

3. aprillil toimus Tallinnas Salme Kultuurikeskuses esimest korda Telegrami konverents, mida külastas üle 900 inimese. Lisaks kõigele muule esinesid seal põnevate ettekannete ja kõnedega 13 erineva maailmavaate ja professiooniga inimest. Päeva juhtis juhtimisekspert ja inspiratsioonikoolitaja Alar Ojastu, kes lisaks päeva modereerimisele ka ise kaks väga sütitavat kõnet maha pidas: ühe päeva sissejuhatuseks ja teise õhtu lõpus. Mõnusat kuulamist ja kaasa mõtlemist!