Youtube - kustutatud klassika

Alternatiivne mõttekäik viiruse olemusest ja levikust
SVG placeholder
SVG placeholder 11:20

Alternatiivne mõttekäik viiruse olemusest ja levikust

Tom Barnett on meditsiini taustaga Austraaliast pärit aktivist ja tervislike eluviiside praktiseerija, kes avaldas koroonapandeemia valguses alternatiivse mõttekäigu viiruse olemusest ja levikust.

USA doksari aastal 2009: süsteem kavandab pandeemia lavastamist ja sundvaktsineerimise rakendamist SVG placeholder 06:06

USA doksari aastal 2009: süsteem kavandab pandeemia lavastamist ja sundvaktsineerimise rakendamist

“Conspiracy Theory with Jesse Ventura” jooksis telekanalil USA truTV aastatel 2009-2011 ja seda juhtis endine Minnesota kuberner Jesse Ventura. Kolme hooaaja jooksul käidi läbi mitmed tuntud vandenõuteooriad nagu 9/11 terrorirünnakud, tulnukad, salavalitsused, keemiapilved, kliimaga manipuleerimine jne. Sarja esimese hooaja 5. episoodis pealkirjaga “Secret Societies” (Salaühingud) oli üheks külaliseks Ameerikast Ühendriikidest põgenenud arst, dr Rama Labo, kes ütles, et salavalitsuse plaan on sundvaktsineerimisega vähendada maailmas rahvastiku arvu.

Võimas video! Viies London Reali kohtumine David Icke´iga (eestikeelsete subtiitritega)
SVG placeholder
SVG placeholder 02:42:38

Võimas video! Viies London Reali kohtumine David Icke´iga (eestikeelsete subtiitritega)

Maailma kõige suurema jälgijaskonnaga julget infot kajastav kanal London Real on kirjaniku ja uurija David Icke´iga teinud juba viis koroona-teemalist intervjuud.

David Icke ühines Londoni kesklinnas kogunenud protestijatega, et seista inimvabaduste eest SVG placeholder 12:18

David Icke ühines Londoni kesklinnas kogunenud protestijatega, et seista inimvabaduste eest

Koroonapiirangutest väsinud britid kogunesid 29. augustil Londoni kesklinnas, et protesteerida Covid-19 meetmete ning meedias domineeriva “teise laine” vastu. Meeleavaldus, mille eesmärk oli seista tõe ja inimvabaduste eest, nimetati kiirelt “vandenõuteoreetikute” kokkutulekuks, sest osalejad kritiseerisid nii piiranguid, sotsiaalset distantseerumist kui ka maskide kandmist.

Max Igan tumedamast stsenaariumist: aastaks 2025 kontrollib maailma tehisintellekt
SVG placeholder
SVG placeholder 10:10

Max Igan tumedamast stsenaariumist: aastaks 2025 kontrollib maailma tehisintellekt

Telegrami Youtube´ist kustutati 20. augustil ära sinna laetud teine video Max Iganiga, kus filmitegija ja sõltumatu uurija räägib tehisintellektist ja käimasolevast majanduskrahhist ning sellest, kuidas aasta 2015 kevadeks ei saa tema hinnangul teha enam ühtegi liigutust ilma interneti/tehisintellektita. Seega – kas läheme sellega kaasa või arvestame võimalusega, et peame elama süsteemist täiesti sõltumatult?

Max Igan: See kõik oli ette planeeritud (koroonapettus & “The Great Reset”) SVG placeholder 05:29

Max Igan: See kõik oli ette planeeritud (koroonapettus & “The Great Reset”)

“Me näeme, kuidas Maailma Majandusfoorum, MMF (World Economic Forum) rullib lahti oma plaani maailm ümber kujundada. Nad nimetavad seda “Suureks lähtestamiseks” (The Great Reset), mille eesmärgiks on päästa maailm kohutavast kriisist. Kuid tegelikkuses MMF ise tekitas selle kriisi ja nüüd pakub lahendust, milleks on inimeste lukustamine nutivanglatesse. Probleem-reaktsioon-lahendus,” räägib filmitegija ja sõltumatu uurija Max Igan allolevas videos.

Nüüd eestikeelsete subtiitritega: Del Bigtree videointervjuu dr Andrew Kaufmaniga
SVG placeholder
SVG placeholder 41:11

Nüüd eestikeelsete subtiitritega: Del Bigtree videointervjuu dr Andrew Kaufmaniga

Highwire’i eestvedaja, Emmyga pärjatud ajakirjanik Del Bigtree intervjueeris hiljuti dr Andrew Kaufmani, kes selgitas, miks ta ei ole veendunud, et SARS-CoV-2 või Covid-19 üldse eksisteerib. Del Bigtree kanal Highwire sai nii selle kui teiste julgete videote eest Youtube´ist sule sappa, inglisekeelset videot saab näha veel dr Kaufmani kanalil (kui kauaks?).

Video: “Suure lähtestamise” plaan ehk Covid-19st uue maailmakorrani
SVG placeholder
SVG placeholder 22:04

Video: “Suure lähtestamise” plaan ehk Covid-19st uue maailmakorrani

Me kõik oleme kuulnud ütlust: “ära lase heal kriisil raisku minna” või “kord tuleb kaosest.” Paljud on ehk kuulnud ka Hegeli dialektikast, mis on “probleem-reaktsioon-lahendus”. Näiteks on su eesmärk maailma valitseda. Seda ei saa kohe välja paisata, sest kohtad vastupanu. Seega korraldad sa kriisi, antud juhul globaalse gripipandeemia nimega COVID-19…

Vaata siin dokfilmi “Hipokraatlik kahepalgelisus” SVG placeholder 56:37

Vaata siin dokfilmi “Hipokraatlik kahepalgelisus”

“Hipokraatlik kahepalgelisus” (Hippocratic Hypocrisy) on dokumentaalfilm, mille on loonud alternatiivmeedia kanal Spacebusters ja dr Andrew Kaufman. Juba korduvalt YouTube´ist eemaldatud film selgitab, kuidas globaalne eliit kaaperdas autentse tervisesüsteemi ja muutis selle surmavaks, haigus-kui-kasum tööstuseks. 

“Alternatiivne” president Donald Trump pooldab vaktsiine SVG placeholder 02:05

“Alternatiivne” president Donald Trump pooldab vaktsiine

Paljud inimesed usuvad mingil põhjusel, et Donald Trump on vaktsiinide vastane. Suurt rolli selles mängib ilmselt Qanoni võrgustik, kes Trumpi juba aastaid on propageerinud. Trump on tegelikult suur vaktsiinide pooldaja ning on lubanud kasutada ka sõjaväe abi vaktsineerimisagenda elluviimiseks.

Pidevalt veebist kustutatud “Plandemic” nüüd eestikeelsete subtiitritega
SVG placeholder
SVG placeholder 25:51

Pidevalt veebist kustutatud “Plandemic” nüüd eestikeelsete subtiitritega

“Plandemic” (planeeritud epideemia) on dokumentaalfilm, mida on maikuu jooksul püütud meeleheitlikult ümber lükata ja internetist eemaldada. Filmi intervjueeritavaks on teadlane Judy Mikovits, kes on või oli tunnustatud viroloog nii kaua, kuni ta hakkas esitama liigselt küsimusi. Kui ta püüdis paljastada siseringis toimunud pettust, hävitati tema karjäär ja maine. Toome teieni selle filmi koos eestikeelsete subtiitritega, et saaksite ise otsustada, kas tegemist on väärinformatsiooniga või mitte.