Ulmefilm

Kanal 2 hommikusaade võttis ette 9/11 vandenõuteooriad SVG placeholder 09:06

Kanal 2 hommikusaade võttis ette 9/11 vandenõuteooriad

Täna möödus 17 aastat 9/11 sündmustest USA-s, Kanal 2 saade „Hommik!“ kutsus seda teemat avama Telegrami juhi Hando Tõnumaa. “Meeldivaks üllatuseks osutusid saatejuhid, kes olid avatud erinevatele teooriatele ja küsisid väga asjalikke küsimusi,” kommenteerib Tõnumaa.

Ulmefilm: 13. osa SVG placeholder 1:40:28

Ulmefilm: 13. osa

Viimane osa on teie eest! Kas arvate, et olete seni vaadanud ulmefilmi? Oo ei, tõeline ulmekas algab alles nüüd! Palun kinnitage turvavööd!

Ulmefilm: 12. osa SVG placeholder 55:58

Ulmefilm: 12. osa

On kätte jõudnud Ulmefilmi eelviimane osa. Kaheteistkümnes episood sukeldub kahe surmava tõve, vähi ja AIDS-i maailma - kas nad ikka on nii fataalsed haigused, kui meile pähe tambitakse? Samuti uurime Obama sünnitunnistuse pettust ning heidame pilgu illuminaatide varjatud sõnumitele Londoni Olümpial.

Ulmefilm: 11. osa SVG placeholder 48:22

Ulmefilm: 11. osa

Ulmefilmi 11. osa arutleb, milline võiks olla helgem tulevikumaailm ja kas näiteks rahavaba ühiskond saaks eksisteerida? Aastal 2011 kulutati kogu maailmas üle kahe triljoni dollari (täpsemalt 2,157,172,000,000 dollarit) maksumaksja raha sõdade pidamise peale. See teeb umbes 300 dollarit inimese kohta. Ja meil on pool maailma näljas?

Ulmefilm: 10. osa SVG placeholder 41:22

Ulmefilm: 10. osa

10. osa võiks nimetada sarja murdepunktiks, kus keskendume ka veidikene vaimsematele teemadele. Lisaks pöörame tähelepanu tulevasele majanduskaosele ja vaatame, kuidas selleks ette valmistuda. Kas teadsite, et USA-s on massirahutustega tegelemiseks rajatud tohutud vangilaagrid (fema-camps)? Seekordse osa lõpetab Ulmefilmi koostaja Hando Tõnumaa videopöördumine Eesti presidendi ja valitsuse poole.

Ulmefilm: 9. osa SVG placeholder 43:12

Ulmefilm: 9. osa

Ulmefilmi üheksanda osa peakangelasteks on mõjuvõimsad Rothschildid ja Rockefellerid ning näitleja Charlie Sheen, kes on teinud USA presidendile väga mõjuka videopöördumise (ammendavat vastust ta muidugi ei saanud, kuid see eest tegeles meedia päris kõvasti tema maine nullimisega). Samuti vaatame lähemalt, mis sünnib Süürias.

Ulmefilm: 8. osa SVG placeholder 42:08

Ulmefilm: 8. osa

Ulmefilmi kaheksanda osa juhatame sisse väikese hoiatusega. Vitsa saavad kõik - nii meie ise, meie poliitikud kui ka Eesti President. Algselt soovis filmi koostaja veelgi karmimad ütlused sisse lasta, kuid toimetaja haaras nii mõnelgi sõnal sabast. Seega - ära unusta, et tegemist on siiski ulmefimiga!??

Ulmefilm: 7. osa SVG placeholder 44:50

Ulmefilm: 7. osa

Oleme jõudnud sarjaga täpselt poole peale, teie ees on seitsmes Ulmefilmi jagu. Maagilise numbriga osas tutvume lähemalt petturliku Kony 2012 kampaaniaga, vabamüürlastega ning kahjulike ainetega, mida leidub meie söögis, joogis ja õhus.

Ulmefilm: 6. osa SVG placeholder 45:41

Ulmefilm: 6. osa

Kuues osa käsitleb meie rahandussüsteemi (loe: kaasaegset orjandust), suurimat surmapõhjustajat maailmas (ei ole mingi tõbi ja ammugi mitte terrorism) ja seda, kuidas meedia uudistega manipuleerib.

Ulmefilm: 5. osa SVG placeholder 51:04

Ulmefilm: 5. osa

Seekord võtame 9/11 teema kokku ja vaatame, kes olid selle toimumisest juba varem teadlikud. Lisaks uurime Osama Bin Ladeni kahtlast surmamist (Kas ta üldse oli veel elus? Ajaleht The Pakistan Observer kinnitas tema surma juba 2001. aasta detsembris) ning uurime, kes tuntud inimestest on uue maailmakorra pooldajad ja vastased.

Ulmefilm: 4. osa SVG placeholder 41:09

Ulmefilm: 4. osa

Ulmefilmi neljas osa ootab vaatamist. Seekord sukeldume veelgi sügavamale ja vaatame, kes on veel asjaga seotud ja mis toimus tagatubades.

Ulmefilm: 3. osa SVG placeholder 47:28

Ulmefilm: 3. osa

On kolmas Ulmefilmi päev ja kolmas osa on teie ees. Seekordsed sündmused keskenduvad WTC kolmandale (!) pilvelõhkujale ning Shanksville´is alla kukkunud täielikult tuhastunud lennukile (kuigi ei säilinud ühtegi lennukirusu või inimluud, leiti lennukitöötajate paberist dokumendid ning kaaperdaja riidest pearätt).