Tervis

Intervjuu Andreas Kalckeriga MMS-i teadusest
SVG placeholder
SVG placeholder 19:58

Intervjuu Andreas Kalckeriga MMS-i teadusest

Teie ees on intervjuu teadlasega, kes on üle kümne aasta MMS-i uurinud. Andreas Kalcker seletab lihtsas keeles näidete abil lahti MMS-i toimemehhanismid ning toob välja ka uuemaid teadusavastusi.

Intervjuu Mai Meyersiga: räägime ise tehtud probiootilisest jogurtist, mis maailma vallutab SVG placeholder 56:55

Intervjuu Mai Meyersiga: räägime ise tehtud probiootilisest jogurtist, mis maailma vallutab

Probiootikumid ehk piimhappebakterid (head bakterid) on viimastel aastakümnetel teinud võidukäiku – neid tarbivad immuunsuse turgutamiseks nii noored emad kui tippsportlased. USA kardioloog dr William Davis avaldas käesoleva aasta veebruaris raamatu “Super Gut” (“Super-sisikond”), mis keskendub inimese mikrobioomile ja sellele, et viimase 50-100 aastaga on meie sisemine bakterite koloonia drastiliselt vaesunud. Raamatus õpetab ta ise endale headest bakteritest jogurtit valmistama, et siis nende probiootikumide abiga nelja nädalaga enda mikrobioomi täiustada, seeläbi tervist turgutada ja isegi kaalu kaotada.

Telegrami Podcast #67: kuidas rääkida vähihaigega elust ja surmast? (külas Keiu Roosimägi ja Kristina Amor) SVG placeholder 29:13

Telegrami Podcast #67: kuidas rääkida vähihaigega elust ja surmast? (külas Keiu Roosimägi ja Kristina Amor)

V A I G I S T A T U D. Nii ütleb vahel enda kohta jurist, puuetega naiste eest seisja, abistamiskeskkonna Helpific ellukutsuja ja ema Keiu Roosimägi, kes põeb vaikselt elu lõpu suunas kulgevat ja harvaesinevat sarkoomivormi. “Kõige raskem on oma pere ja lähedaste ja sõpradega. Nad ei saa aru, et see on final. Kellelgi teisel on ju hästi läinud. (Aga mina olen terminally ill). Ah, mis Sa sellest praegu räägid! (Millal siis?) Sinuga seda ei juhtu. Sul läheb paremaks, näed ju hea välja. Ah, mis jutt, ära hakka jälle sellega – kui kuuldakse, mis mälestusi tahan veel kogeda, koguda. Jah, ja lõpuks tekib sellest tühistamisest endal ebamugavus, ärevushäired – oled minekul, aga öelda midagi ei tohi. Vaigistatud Naine,” ütleb Keiu ja lisab: “Palun laske meil rääkida. Ka suremisest ja surmast!”

Kiirabi brigaadijuht: koroonaga haiglasse sattumist saab vältida vana gripiravimiga SVG placeholder 32:58

Kiirabi brigaadijuht: koroonaga haiglasse sattumist saab vältida vana gripiravimiga

Koroonakriis on tänaseks väldanud pea kaks aastat. Kuigi see on pidevalt meie kõigi teadvuses, ei pea igaüks meist sellega iga päev siiski kokku puutuma. Küll aga peavad seda tegema arstid ja meedikud, kes näevad oma töös nii kergemaid kui ka raskemaid positiivse koroonatestiga juhtumeid. Üheks selliseks inimeseks on Tartu kiirabiõde-brigaadijuht Jevgeni Popakul, kes on läbi isikliku kogemuse ja teadusmaailma jälgides jõudnud järeldusele, et koroonaga haiglasse sattumist aitab vältida retseptiravim Amantadiin (või ka selle sugulane Rimantadiin), mida praegu kasutatakse Eestis peamiselt neuroloogiliste haiguste raviks, ent mõni aeg tagasi oli kasutusel A-gripi raviks.

Massipsühhoos: kuidas muutub kogu elanikkond vaimselt haigeks
SVG placeholder
SVG placeholder 21:48

Massipsühhoos: kuidas muutub kogu elanikkond vaimselt haigeks

Allolevas videos tutvustatakse kõige ohtlikumat psüühilist epideemiat –  massipsühhoosi. Massipsühhoos tekib, kui suur osa ühiskonnast kaotab kontakti reaalsusega ja on ümbritsetud luuludega. Selline nähtus ei ole ulme. Kaks näidet massipsühhoosidest on Ameerika ja Euroopa nõiajaht 16. ja 17. sajandil ning totalitarismi tõus 20. sajandil. Videos otsitakse vastuseid küsimustele: mis on massipsühhoos? Kuidas see algab? Kas me kogeme seda praegu? Kui jah, siis kuidas saab massipsühhoosi etappe ümber pöörata?

Terviseaktivist Markus Rothkranz ei karda mingeid vaktsiine? SVG placeholder 09:59

Terviseaktivist Markus Rothkranz ei karda mingeid vaktsiine?

Markus Rothkranz (58) on Hollywoodi taustaga (lava)kunstnik ja produtsent, kes viimased 10 aastat on keskendunud ennekõike tervislike eluviiside propageerimisele. Noorusliku olekuga ja energiat täis mees väidab, et sööb ainult ühel kord päevas, pole elu sees joonud kohvi, alkoholi ega tarbinud ka muid erguteid. Nooruspõlves olevat Markus olnud suhkrusõltlane, kuid sellega on tema toidupatustamised piirdunud.

Bännitud video! Teadlane Andreas Kalcker ja Mike Adams (Health Ranger) räägivad kloordioksiidist
SVG placeholder
SVG placeholder 01:06:34

Bännitud video! Teadlane Andreas Kalcker ja Mike Adams (Health Ranger) räägivad kloordioksiidist

Suvel intervjueeris ajakirjanik Mike Adams aka Health Ranger teadlast nimega Andres Kalcker, kes on üle kümne aasta uurinud kloordioksiidi ehk MMS-i. Video sai hetkega avaldamiskeelu suurematelt videoplatvormidelt, ning isegi selle lingi jagamine messengeris oli keelatud – link lihtsalt blokeeriti vestluse aknas ära. Nüüd on intervjuule valminud eestikeelsed subtiitrid! 

Telegrami konverents 2015 VIDEO: Peeter Proos – “Vaktsiinid ja vandenõud” SVG placeholder 21:04

Telegrami konverents 2015 VIDEO: Peeter Proos – “Vaktsiinid ja vandenõud”

3. aprillil toimunud Telegrami konverentsil, mida külastas üle 900 inimese, sai 13 erinevast ettekandjast ühe suurema tähelepanu osaliseks Peeter Proos ja tema loeng “Vaktsiinid ja vandenõud”. Nimelt rääkis Proos esimest korda avalikult oma sügisel ilmuvast vaktsineerimisest pajatavast dokumentaalfilmist ja esitles ka selle treilerit. Film sisaldab muu hulgas intervjuusid vaktsiinikahjustusi saanud laste vanematega ning meditsiinivaldkonna professionaalidega.