Varia

Video: Ohtlik kiirgus! Lae telefoni endast vähemalt 2m kaugusel ja ära sel ajal mobiili kasuta SVG placeholder 03:27

Video: Ohtlik kiirgus! Lae telefoni endast vähemalt 2m kaugusel ja ära sel ajal mobiili kasuta

Kui telefon on laadimisjuhtmega ühendatud vooluvõrku, annab telefon tugevalt elektrikiirgust, mis neeldub inimorganismi. Novembris 2023 kirjutas Maalehes elektriinsener Jüri Laurson: “Paljud ei tea, et elektromagnetvälja kiirgus mõjub inimese tervisele kahjustavalt. Lühiajaline viibimine kõrgepinge EMV piirkonnas ei kujuta ohtu tervisele. Kuid pikaajaline, isegi nõrk kiirgus võib põhjustada migreeni, peavalude sagenemist, pearinglust, unehäireid, pidevat väsimustunnet ja seda oletatakse ka üheks vähki haigestumise põhjustest.”

Mr C: Ecstasy tuleks alandada C-klassi ravimiks ja peaks olema legaalne SVG placeholder 01:26

Mr C: Ecstasy tuleks alandada C-klassi ravimiks ja peaks olema legaalne

Eluaegne reivar, DJ ja produtsent, 1990-ndate menubändi The Shamen räppar Mr C (Richard West) arvab, et ecstasy tuleks alandada C-klassi-ravimiks ja see peaks olema legaalne, sest tegemist on äärmiselt lahja narkootikumiga. Kaks aastat tagasi Party Zone Revisitedi Youtube’i kanalile antud intervjuus räägib toona 56-aastane Mr C, et ta on üle poole oma elust tarbinud ecstasy tablette ning on oma elu parimas füüsilises ja vaimses vormis.  

Hiina teadlased tegid fantaasia teoks: Harry Potteri nähtamatuks tegev mantel on nüüd reaalsus SVG placeholder 01:09

Hiina teadlased tegid fantaasia teoks: Harry Potteri nähtamatuks tegev mantel on nüüd reaalsus

Hiina teadlase jõupingutuste tulemuseks on nüüd ka päriselus võimalik ülle tõmmata Harry Potteri nähtamatuks tegev “mantel”. Chu Junhao innovatsioon tugineb tipptasemel materjalidele, mis manipuleerivad valgusega, pakkudes käegakatsutavat lahendust optilise nähtamatuse saavutamiseks.

Hando Tõnumaa: Miks inimesed ei julge sõda ära lõpetada? SVG placeholder 32:54

Hando Tõnumaa: Miks inimesed ei julge sõda ära lõpetada?

Alljärgnev on veidi sügavam teema, mille mõttekäigust arusaamiseks on vaja kaasa mõelda. Soovitan artiklit mitte lugeda (/videot vaadata), kui oled väsinud või kannatad üleüldise keskendumishäire all. Siin kontekstis ei räägi ma spetsiifiliselt sõjast Ukrainas, vaid see mõttekäik kehtib kõikide teiste eelmiste, praeguste ja tulevaste sõjaliste konfliktide kohta. Aga lihtsustamise mõttes teeme nii, et räägime siis sellest Ukraina sõjast ja ma esitan küsimuse: miks inimesed ei julge seda sõda ära lõpetada?

USA doksari aastal 2009: süsteem kavandab pandeemia lavastamist ja sundvaktsineerimise rakendamist SVG placeholder 06:06

USA doksari aastal 2009: süsteem kavandab pandeemia lavastamist ja sundvaktsineerimise rakendamist

“Conspiracy Theory with Jesse Ventura” jooksis telekanalil USA truTV aastatel 2009-2011 ja seda juhtis endine Minnesota kuberner Jesse Ventura. Kolme hooaaja jooksul käidi läbi mitmed tuntud vandenõuteooriad nagu 9/11 terrorirünnakud, tulnukad, salavalitsused, keemiapilved, kliimaga manipuleerimine jne. Sarja esimese hooaja 5. episoodis pealkirjaga “Secret Societies” (Salaühingud) oli üheks külaliseks Ameerikast Ühendriikidest põgenenud arst, dr Rama Labo, kes ütles, et salavalitsuse plaan on sundvaktsineerimisega vähendada maailmas rahvastiku arvu.

Kas kliimamuutuse pettuse ettekäändel muutub autoomamine luksuseks? SVG placeholder 00:36

Kas kliimamuutuse pettuse ettekäändel muutub autoomamine luksuseks?

Hiljuti jõudis Eesti meediasse informatsioon, et isiklik sõiduauto on teel luksuskaubaks, mida saab endale lubada oluliselt vähem inimesi kui seni. Väidetavalt on selle peamiseks põhjuseks inimese põhjustatud globaalne soojenemine, mille pidurdamiseks on vaja minna üle elektriautode peale, aga kuna ka elektriautode tootmine on keskkonnale kahjulik, muutub auto omamine luksuseks nagu ta seda oli eelmise sajandi keskel.

Avameelne video: “Planeet Lockdown” – intervjuu investeerimispankuri Catherine Austin Fittsiga
SVG placeholder
SVG placeholder 48:32

Avameelne video: “Planeet Lockdown” – intervjuu investeerimispankuri Catherine Austin Fittsiga

“Planeet Lockdown” on peatselt vaadatav 90-minutiline dokfilm olukorrast, kuhu maailm on sattunud. Filmi tegijad räägivad maailma kõige säravamate ja julgemate mõtlejatega, sealhulgas epidemioloogide, teadlaste, arstide, juristide, protestijate ja printsiga. Need julged hinged on valmis avalikult rääkima omaenda tõde ka kõige ebamugavamates olukordades ja inspireerivad meid tegema sama. Me peame olema vaprad, et oma hirmudest üle olla. See läheb iga korraga lihtsamaks.

Võimas video! Viies London Reali kohtumine David Icke´iga (eestikeelsete subtiitritega)
SVG placeholder
SVG placeholder 02:42:38

Võimas video! Viies London Reali kohtumine David Icke´iga (eestikeelsete subtiitritega)

Maailma kõige suurema jälgijaskonnaga julget infot kajastav kanal London Real on kirjaniku ja uurija David Icke´iga teinud juba viis koroona-teemalist intervjuud.

POLKA #06: Juuli 2020 (Postimees, tsensuur ja teised teemad) + VIDEO!
SVG placeholder
SVG placeholder 24:03

POLKA #06: Juuli 2020 (Postimees, tsensuur ja teised teemad) + VIDEO!

Telegramile koostatud igakuises ülevaates “Poliitiline Karussell” ehk POLKA peatub radikaalne poliitikavaatleja Andres Laiapea sel korral pikemalt Postimehe väitlustoimetaja personaalküsimusel, aga lahkab veidi ka mitmeid teisi viimase kuu jooksul Eestis ohtralt kõneainet pakkunud teemasid.

Video: Jäätunud järve test tõestab, et Maal puudub kumerus?
SVG placeholder
SVG placeholder 03:23

Video: Jäätunud järve test tõestab, et Maal puudub kumerus?

Kas Maa on siis kerakujuline või ikkagi mitte? Kui Maa on kerakujuline, siis miks on seda niivõrd raske tõestada? Teie ees on järjekordne näide sellest, kuidas Maa kumerust testiga tuvastada ei suudetud. Seekordne katse pärineb jäätunud järvelt Manitobas, Kanadas.

Miljardär Dan Peña: Kliimasoojenemine on pettus ja seda ühel väga lihtsal põhjusel
SVG placeholder
SVG placeholder 05:12

Miljardär Dan Peña: Kliimasoojenemine on pettus ja seda ühel väga lihtsal põhjusel

Otsekohese ütlemise poolest tuntud miljardärist ärimees Dan Peña selgitab, miks tema arvates kliimasoojenemise paanika ei vasta tõele: pangad ei finantseeriks mitte ühegi rannikuäärse maja/korteri ostu, kui need hooned juba 10 aasta pärast vee all oleksid.

Video: Minu kingitus kliimapaanika levitajatele SVG placeholder 12:51

Video: Minu kingitus kliimapaanika levitajatele

Veebilehekülje realclimatescience.com vedaja Tony Heller pani kokku video kliimaga seotud ametlikust infost, mis seab teise valgusesse praegu maailma vallutava kliimapaanika.