9/11

Putin ja Zelenskõi mängivad kaasa 9/11 terrorirünnakute pettuses! SVG placeholder 02:00

Putin ja Zelenskõi mängivad kaasa 9/11 terrorirünnakute pettuses!

Enne koroonat võis pidada 2001. aasta 11. septembri terrorirünnakuid kaasaja suurimaks pettuseks. Lihtsustatult öeldes lasi USA ise oma tornid õhku (mitte ainult need kaks, vaid ka WTC7) ja pommitas Pentagoni ning siis lükkas süü endise CIA agendi, Afganistani koopas elava Osama bin Ladeni peale (keda nüüd enam ei mäletatagi ja peasüüdlaseks on keegi Khalid Sheikh Mohammed). Sellele järgnes 10-aastane “terrorismi vastane” sõda Lähis-Idas, Iraagis ja Afganistanis, kus hukkus erinevatel andmetel mitu miljonit inimest. Nende sõdade missioone nimetati rahuoperatsioonideks ning neis osalesid ka Eesti “rahuvalvajad”.

Kanal 2 hommikusaade võttis ette 9/11 vandenõuteooriad SVG placeholder 09:06

Kanal 2 hommikusaade võttis ette 9/11 vandenõuteooriad

Täna möödus 17 aastat 9/11 sündmustest USA-s, Kanal 2 saade „Hommik!“ kutsus seda teemat avama Telegrami juhi Hando Tõnumaa. “Meeldivaks üllatuseks osutusid saatejuhid, kes olid avatud erinevatele teooriatele ja küsisid väga asjalikke küsimusi,” kommenteerib Tõnumaa.

Ulmefilm: 13. osa SVG placeholder 1:40:28

Ulmefilm: 13. osa

Viimane osa on teie eest! Kas arvate, et olete seni vaadanud ulmefilmi? Oo ei, tõeline ulmekas algab alles nüüd! Palun kinnitage turvavööd!

Ulmefilm: 5. osa SVG placeholder 51:04

Ulmefilm: 5. osa

Seekord võtame 9/11 teema kokku ja vaatame, kes olid selle toimumisest juba varem teadlikud. Lisaks uurime Osama Bin Ladeni kahtlast surmamist (Kas ta üldse oli veel elus? Ajaleht The Pakistan Observer kinnitas tema surma juba 2001. aasta detsembris) ning uurime, kes tuntud inimestest on uue maailmakorra pooldajad ja vastased.

Ulmefilm: 4. osa SVG placeholder 41:09

Ulmefilm: 4. osa

Ulmefilmi neljas osa ootab vaatamist. Seekord sukeldume veelgi sügavamale ja vaatame, kes on veel asjaga seotud ja mis toimus tagatubades.

Ulmefilm: 3. osa SVG placeholder 47:28

Ulmefilm: 3. osa

On kolmas Ulmefilmi päev ja kolmas osa on teie ees. Seekordsed sündmused keskenduvad WTC kolmandale (!) pilvelõhkujale ning Shanksville´is alla kukkunud täielikult tuhastunud lennukile (kuigi ei säilinud ühtegi lennukirusu või inimluud, leiti lennukitöötajate paberist dokumendid ning kaaperdaja riidest pearätt).

Ulmefilm: 2. osa SVG placeholder 41:47

Ulmefilm: 2. osa

Kes Ulmefilmi esimese osa on ära vaadanud, siis teise osa sündmused jätkuvad sealt, kus esimene pooleli jäi.

Ulmefilm: 1. osa SVG placeholder 44:06

Ulmefilm: 1. osa

Teie ees on Ulmefilm, mis on täis ulmelisi sündmuseid ja teooriaid. Enamus neid asjadest on nii uskumatud, et need võiksid eksisteerida tõepoolest ainult ulmefilmis. Kuid tihti on nii, et just need kõige ulmelisemad asjad äratavad sind unest ning uskumatud asjad osutuvad tõeks.