Berliin 2908: “Me ei ole kovidioodid” – sajad tuhanded avaldasid Brandenburgi värava juures meelt!

  • 27 vaatamist
  • Avaldatud: aug. 30, 2020

Sajad tuhanded inimesed avaldasid laupäeval (29.08) Berliinis koroonapiirangute vastu meelt. Võimude hinnangul oli protesti #b2908 osalejate arv umbes 38 000 inimest, kuid fotod ja videod viitavad, et osalejate hulk oli märkimisväärselt suurem. Meeleavaldusest võttis osa ka USA advokaat, keskkonnaaktivist ja vaktsineerimisvabaduse eestkõneleja Robert Francis Kennedy juunior, endise USA presidendi John F. Kennedy vennapoeg. 

Kümnete tuhandete entusiastlike inimeste ees kritiseeris Kennedy nii ravimitööstust kui ka poliitikat. Tema sõnul võidaksid pandeemiast mõlemad. Tehnoloogilisi arenguid, nagu digitaalsed valuutad või 5G mobiilside, kasutatakse ka tulevikus inimkonna veelgi ulatuslikumaks kontrollimiseks. Kennedy hoiatas täieliku jälgimise eest ja ründas selles kontekstis Microsofti asutajat Bill Gatesi. USA advokaat nõudis demokraatia juurde naasmist ja nimetas rahvahulka Berliinis viimaseks takistuseks, mis veel võimujanu eliidi teele jäänud on.

Robert Kennedy Jr:

Kohalik peavoolumeedia teatab, et mina tulin Berliini rääkima 5000-le natsile. Aga ma näen, et siin rahva seas on pilt hoopis vastupidine – siin on inimesed, kes armastavad demokraatiat, avatud valitsust. Inimesed, kes tahavad liidreid, kes ei valeta neile ja kes ei tegele rahvaga manipuleerimisega. Me tahame tervisetöötajaid, kellel pole sidemeid farmaatsiakartellidega, vaid keda huvitab rahva tervis, mitte ravimifirmade kasum ja valitsuse kontroll. Koroonaprotest toob kokku kõik religioonid, kõik rahvused, kõik nahavärvid, sest meie hoolime tulevikust vabas ja terves ühiskonnas. See on natsismi vastand.

Valitsused armastavad pandeemiaid samamoodi nagu nad armastavad sõdasid. See annab neile võimaluse rakendada inimeste peal seaduseid, millega nad muidu elu sees kaasa ei läheks. Bill Gates, Anthony Fauci plaanisid seda pandeemiat juba aastakümneid. Nad vassivad numbritega ja valetavad. Nad manipuleerivad surmatunnistustega, lastes igasugustele surmadele panna põhjuseks COVID-19. Üks asi, milles nad on väga head, on rahva hirmutamine. Valitsus suudab inimesed panna nõustuma ükskõik millega, senikaua kuni rahvas on hirmul. Nõnda talitati natsi režiimis, sotsialismis, kommunismis, monarhias, demokraatias ja kõikjal mujal. Valitsused plaanivad ära kaotada sularaha ja minna üle digitaalsele valuutale ning see on täieliku orjuse algus. Sest kui nad suudavad kontrollida sinu pangakontot, siis suudavad nad kontrollida ka sinu käitumist. 5G eesmärk on viia rahvas nii suurelt sõltuvusse internetist, et Bill Gates, Mark Zuckerberg, Jeff Bezos jt saaksid täieliku kontrolli teie üle. Pandeemia ettekäändel viiakse ellu uus ühiskond, kus varad liiguvad veel enam hüperrikaste kätte ning keskklass lakkab eksisteerimast. Te ei võta ära meie vabadust, te ei hakka meid vaktsineerima, me võtame oma demokraatia tagasi.

Protestijad kandsid plakateid sõnumitega nagu “Merkel peab lahkuma“, “Mõtle oma peaga“, “Lõpp meditsiini türanniale“, “Ei vaktsineerimisele!“, “Maskid on suukorvid“ jne.

“Mina ei ole mingi paremäärmuslane, ma olen siin, et kaitsta fundamentaalseid põhiõiguseid ja meie vabadust,“ sõnas 43-aastane Stefan Berliinist.

“Meie oleme siin, et öelda: olge ettevaatlikud! Koroona või mitte, aga me peame kaitsema oma vabadust,“ ütles 22-aastane tudeng Christina Holz.

Kogu meeleavaldus toimus lõbusas meeleolus laulmise ja saksa lippude lehvitamise saatel, sh kutsuti ka politseid liituma meeleavaldusega.

 

Politsei vägivallatses ja üritas protesti pärastlõunal laiali lüüa

Laupäeva pärastlõunal avaldas politsei nördimust, et protestijad ei rakenda 2+2 meetmeid ega kanna maske ning teatas, et nad löövad meeleavalduse laiali. Saksamaa meediast ja internetist leiab pilte ning videoid, mis tõestavad, et politseid kasutas oma rahva peal robustset vägivalda ja pisargaasi.

Politsei ja meeleavaldajate vahel toimunud kokkupõrgete tulemusel on saanud mitmed inimesed vigastada ja samuti on toime pandud ka arreteerimisi. Täpsed andmed vigastunuist ja arreteerituist pole hetkel teada. Rahvas on politsei peale pahane, mitmed pealtvaatajad kirjeldavad olukorda kui kodusõda.

Käsutäitjast politsei ei suutnud siiski kogu rahvamassi laiali ajada, sest lõbusas meeleolus jätkus meeleavaldus ka pimeduse saabudes Brandenburgi võiduväravate juures.

Saksamaa poliitikud ja politsei üheskoos oma rahva ja suveräänsuse vastu

Kuigi koroonaprotesti korraldamine oli saanud kohalikust omavalitsusest vajaliku loa, otsustas politsei siiski takistada rahva kohale tulemist, sulgedes selleks mitmeid tänavaid, justkui oleks tegemist kodusõjaga. Selline käitumine on vihale ajanud mitmeid kodanikke, kes tegelikult ei soovinud ise protestidest osa võtta, kuid näevad, et protesti takistamine kohe kindlasti pole õige lahendus. Ka on protesti laiali ajada püüdmine tekitanud võimude, politsei ja rahva vahel korraliku suhte-kaose, sest meeleavaldus oli rahulik senikaua, kuni politsei vahele sekkus.

Protestijad karjusid politsei suunas: “Te peksate oma emasid, isasid, vanemaid, vanavanemaid, lapsi”. Kusjuures Berliinis ei olnud rakendatud maskid kandmise nõuet, see kehtestati spetsiaalselt meeleavalduse jaoks.

Koroonapettuse vastu toimusid eile meeleavaldused veel ka Londonis, Šveitsis Zürichis, Leedus ja mujal maailmas.

 

Vaata teisi videoid, fotosid ja allikaid: https://www.telegram.ee/maailm/berliin-b2908-me-ei-ole-kovidioodid-sajad-tuhanded-avaldasid-brandenburgi-varava-juures-meelt

(0) kommentaari

Kommenteerimiseks peate olema sisse logitud.

SVG placeholder Enim vaadatud

Vaata kõiki SVG placeholder
FB-live (15.05.24): propaganda ja riigi PR-armee, raamat Elon Muskist; kas sina saadaksid oma poja sõtta? SVG placeholder 36:33

FB-live (15.05.24): propaganda ja riigi PR-armee, raamat Elon Muskist; kas sina saadaksid oma poja sõtta?

Värskes Facebooki otsesaates rääkisime USA väljaandele Breaking Defence kommentaare jaganud riigiametnikest ja Eesti sõdurite võimalikust osalemisest Vene-Ukraina sõjas ja muust päevakajalisest. Jutuks tuli ka see, et samal ajal eksisteerib mitu reaalsust.

Telegram Mastermind #3. Taimetark Irje Karjus: kuidas ennast lugeda (ravim)taimede abil
SVG placeholder
SVG placeholder 1:36:14

Telegram Mastermind #3. Taimetark Irje Karjus: kuidas ennast lugeda (ravim)taimede abil

7. mail toimus kolmas Telegram Mastermind ehk Zoomi intervjuu/töötuba, kus sel korral oli toimetuse ja lugejate erikülaliseks taimetark Irje Karjus, kellega arutlesime teemal: kui ravimtaimed oskaksid rääkida ehk kuidas ennast lugeda taimede abil. Ligi kaks tundi kestnud põnev intervjuu + lugejate küsimuste-vastuste voor on saadaval ainult Telegram.ee tellijatele siin all.

FB-live (7.05.24): vaktsiini-tsensuur Maalehes, kommunistid Twitteris, Eesti 200 klounaad ja idiokraatia SVG placeholder 36:41

FB-live (7.05.24): vaktsiini-tsensuur Maalehes, kommunistid Twitteris, Eesti 200 klounaad ja idiokraatia

7. mail toimunud Telegram.ee Facebooki otsesaates oli luubi all Vaktsiinikahjustusega Laste Vanemate Ühingu (VLVÜ) vaigistamine Maalehes/Delfis, maailmavaateline tasakaalutus X-is/Twitteris, eurovalimised ja sellega kaasnev teater ning ühiskonna üldine suund idiokraatiasse.

FB-live (26.04.24): Kas aeg on hakata volüümi maha või juurde keerama? SVG placeholder 21:13

FB-live (26.04.24): Kas aeg on hakata volüümi maha või juurde keerama?

26. aprillil toimus meie järjekordne Facebooki live, kus rääkisime koroonaterroristist sõjafänni Kaja Kallase visiidist Võrumaale, kus ta käis kohalikke veenmas, et väga okei on loobuda oma kodudest. Netikommentaatorite sõnul Kallasel vedas, et ta peksa ei saand, Kallas ise ütles, et: “Olete saanud minu peal end välja elada ja loodan, et teil kõigil on parem olla.“. Reaalsusetaju täielikult kaotanud Kallas vajab oma karjääri päästmiseks sõda…

Telegrami Podcast #89 (TÄISPIKK): Eestis on tõelisi konservatiive vähem kui Donald Trumpi erapeol (külas Mike Calamus)
SVG placeholder
SVG placeholder 46:52

Telegrami Podcast #89 (TÄISPIKK): Eestis on tõelisi konservatiive vähem kui Donald Trumpi erapeol (külas Mike Calamus)

9. aprillil külastas Telegram.ee kontorit (sotsiaal)meedias viimase kuu aja jooksul üks enim kõneainet pakkunud inimesi – kuues USA osariigis eduka ettevõtjana tegutsev Mike Calamus, kellega salvestasime igasugu põnevat infot sisaldava podcasti. Mike oli Eestit väisamas seoses e-valimiste pettusega, mida nad algselt koos EKRE-ga ühiselt paljastama asusid. Paraku on erakonna ja nüüdseks nende endise liikme vahelt must kass läbi jooksnud ja sogast vahtu on toimunu ümber rohkem kui selgeid vastuseid.

Telegrami Podcast #89 (POOLIK): Eestis on tõelisi konservatiive vähem kui Donald Trumpi erapeol (külas Mike Calamus) SVG placeholder 21:40

Telegrami Podcast #89 (POOLIK): Eestis on tõelisi konservatiive vähem kui Donald Trumpi erapeol (külas Mike Calamus)

9. aprillil külastas Telegram.ee kontorit (sotsiaal)meedias viimase kuu aja jooksul üks enim kõneainet pakkunud inimesi – kuues USA osariigis eduka ettevõtjana tegutsev Mike Calamus, kellega salvestasime igasugu põnevat infot sisaldava podcasti. Mike oli Eestit väisamas seoses e-valimiste pettusega, mida nad algselt koos EKRE-ga ühiselt paljastama asusid. Paraku on erakonna ja nüüdseks nende endise liikme vahelt must kass läbi jooksnud ja sogast vahtu on toimunu ümber rohkem kui selgeid vastuseid.

FB-live (15.04.24): Kas üks maailmapilt on õigem kui teine? Päriselt? PÄRISELT!? SVG placeholder 34:45

FB-live (15.04.24): Kas üks maailmapilt on õigem kui teine? Päriselt? PÄRISELT!?

15. aprilli Facebooki otsesaates puudutasime taaskord EKRE ja Mike Calamuse vastuseisu, täpsemalt Telegrami ja Vanglaplaneedi videosalvestust antud teemal. Lisaks said tähelepanu peavoolu üle-võlli uudised, koroonakriisiga alanud vaktsineerimise langus ja poevarguste tõus (maskid!?) ning üks maksujurist, kelle arvates Eesti on pankrotis.

Telegram.ee ja Vanglaplaneet: Kui Calamus on petis, siis ta kuulub maailmaklassi
SVG placeholder
SVG placeholder 31:20

Telegram.ee ja Vanglaplaneet: Kui Calamus on petis, siis ta kuulub maailmaklassi

Salvestasime 12. aprillil Vanglaplaneedi ja Telegram.ee Zoomi-ühisvestluse, kus võtsime luubi all EKRE viimaste nädalate stratkomi ja meie toimetuse liikmete näost-näkku kohtumised Mike Calamusega. Nimelt, kas teie teadsite, et enamus Calamust e-valimiste pettusega seotud MTÜ-teemal mustavad EKRE liikmed ei ole temaga kunagi isiklikult kohtunud või koguni keelduvad temaga kohtumast? Ja kas päris suhtluseta saab olla kogu olukorrast adekvaatset pilti?

FB-live (8.04.24): stuudios ainult naised – majandus, “Tulnukas”, kius ja mms, eurovalimised ja pealinna võim SVG placeholder 1:02:24

FB-live (8.04.24): stuudios ainult naised – majandus, “Tulnukas”, kius ja mms, eurovalimised ja pealinna võim

8. aprillil toimus Telegrami Facebooki otsesaade esimest korda ilma Handota, sest oma mõtteid soovis jagada Telegrami kolumnist, kahe lapse ema ja homöopaat Merle Martinson. 

Telegram Mastermind #2: analüütik Mait Krauniga majandusest teise nurga alt
SVG placeholder
SVG placeholder 1:41:09

Telegram Mastermind #2: analüütik Mait Krauniga majandusest teise nurga alt

3. aprillil toimus teine Telegram Mastermind ehk Zoomi intervjuu/töötuba, kus sel korral oli toimetuse ja lugejate erikülaliseks Tavidi majandusanalüütik Mait Kraun, kes on õppinud majandusteadust Tartu Ülikoolis ning töötanud varasemalt ka 8 aastat majandusajakirjanikuna. Tund ja 40 minutit kestnud põnev intervjuu + lugejate küsimuste-vastuste voor on saadaval ainult Telegram.ee tellijatele siin all.

FB-live (2.04.24): sõja(hirmu)teemalise küsitluse tulemused – kolmandikku kokkumäng hirmutab, kolmandikku rahustab SVG placeholder 34:24

FB-live (2.04.24): sõja(hirmu)teemalise küsitluse tulemused – kolmandikku kokkumäng hirmutab, kolmandikku rahustab

2. aprillil tegime Facebooki otsesaates kokkuvõtte möödunud nädalal välja kuulutatud lugejaküsitlusest “Kas sina kardad sõda ja mida mõiste “sõda” sinu jaoks üldse tähendab?” ning arutasime sekka ka teiste päevakajaliste teemade üle, nagu näiteks katse tühistada PhD Rea Rausi Eesti Ekspressi veergudel.

Kas sa tead seda tüdrukut? SVG placeholder 06:06

Kas sa tead seda tüdrukut?

Mis on esimene mõte, mis sulle pähe tuleb, kui seda tüdrukut siin pildil näed? Kui sa ei tea, kes ta on, siis seda artiklit lugedes saad teada. Teine küsimus, millele tahan rõhku panna on, et miks on oluline teada, mida see tüdruk ütles 33 aastat tagasi. Nimelt on sellel kõigel väga suur seos Venemaa-Ukraina nn proksisõja eskaleerimisega, mida eestlastele praegu iga hinna eest “maha müüa“ üritatakse.