Itaalia parlamendisaadik Sara Cunial: koroonakriisi eesmärk on saavutada täielik kontroll inimkonna üle

  • 124 vaatamist
  • Avaldatud: juuni 30, 2020

Sara Cunial on väga populaarne ja isepäine Itaalia poliitik ja parlamendisaadik, kes on nimetanud koroonakriisi algusest peale täielikuks pettuseks. Varem on ta korduvalt sõna võtnud vaktsiinide kahjulikkuse ja 5G teemadel. Cunial eiras ka eriolukorra meetmeid ning sai autoga maanteel sõitmise eest politseilt trahvi.

Mais 2020 pidas Sara Cunial Itaalia parlamendis võimsa kõne, milles ta rääkis koroonapettusest kui süvariigi korraldatud massimanipulatsioonist, mille eesmärgiks on saavutada inimkonna üle täielik kontroll. Cunial kutsus oma kõnes valitsust üles arreteerima Bill Gatesi inimkonnavastase kuritegevuse eest.

Avaldame Sara Cuniali kõne lühendatud kujul, täispika video eestikeelsete subtiitritega leiad teksti alt.

 

Sara Cuniali kõne 14. mail

Thomas Hobbes on öelnud, et absoluutne võim ei teki kohustusena ülevalt, vaid läbi indiviidi enda valiku, öeldes turvatunde nimel lahti isiklikust vabadusest ja loovutades selle kolmandatele osapooltele. Sellisel viisil tuimestate te inimmõistust läbi korrumpeerunud massimeedia ja NLP-ga (neurolingvistiline programmeerimine – toim.), kasutades sõnu nagu „režiim“, „laskma“ ja „lubama“ piirini, mis lubab teil reguleerida meie emotsionaalseid sidemeid ja tunded ning tagada nende mõjusus.

/

Niisiis, teine laine pole midagi muud kui esimese laine jätk ja tagakiusamine. Te lihtsalt muutsite selle nime, nagu te tegite ka Euroopa Stabiilsusmehhanismiga.

Me teame kindlalt, et inimesed ei sure ainult selle viiruse tõttu.

Tänu teile ja teie seadustele lubatakse inimestel surra ja kannatada viletsuse ja vaesuse käes. Ja nagu on kombeks „parimates” režiimides: süü lasub ainult kodanike õlul. Te võtate meilt vabaduse ja ütlete, et see oli meie endi soov.

/

Jaga ja valluta. Meie lapsed kannatavad siin üle kõige, nad on vägistatud hinged.

Sellisel viisil, et koolis käia lubatakse ainult jälgimisvõru kandes, harjutades neid tingimisi karistuse, orjuse, pealesurutud ravimeetodite ja virtuaalse ladustamisega.

Kõike seda vahetusena tõukeratta ja tahvelarvuti vastu.

Kõike seda selleks, et rahuldada finantskapitalismi huve, mida kannustab huvide konflikt – konflikt, mida esindab hästi WHO, kelle peamine rahastaja on teada-tuntud „filantroop ja maailmapäästja” Bill Gates.

Me kõik teame seda nüüd.

Bill Gates ennustas pandeemiat juba aastal 2018, pandeemiat, mida simuleeriti oktoobris 2019 üritusel „Event 201“, Davosis, Lõuna-Šveitsis.

/

Juba aastakümneid on Gates töötanud rahvastiku vähendamise ja diktaatorlike kontrolliplaanide nimel globaalses poliitikas, lootes haarata esikohta põllumajanduses, tehnoloogiaarenduses ja energiavaldkonnas.

Tsiteerin Bill Gatesi: „Kui me teeme head tööd vaktsiinidega, tervise ja paljunemisega, on meil võimalus vähendada maailma rahvastiku hulka 10–15%. Ainult genotsiid saab maailma päästa.”

Oma vaktsiinidega on Gates suutnud steriliseerida miljoneid naisi Aafrikas, põhjustada lastehalvatuse epideemia 500 000 lapsel Indias, ja isegi täna DTP-ga (difteeria, läkaköha, teetanuse vaktsiin) põhjustab Gates rohkem surmasid kui haigus ise, ja teeb seda sama ka steriliseeriva mõjuga GMO-ga, mis on välja arendatud Monsanto poolt ja „lahkelt annetatud” abivajavatele rahvastele.

Samal ajal mõtleb ta välja viise, kuidas levitada vaktsiinide kaudu kvanttätoveeringut inimeste tuvastamiseks ja mRNA vaktsiine kui immuunsüsteemi programmeerimise tööriistu.

Lisaks sellele teeb Gates koostööd mitmete rahvusvaheliste firmadega, kes omavad 5G rajatisi USA-s.

/

Siin laual on kogu süvariik Itaalia-pärases kastmes: Sanofi koos Glaxoga (ravimifirmad – toim.) on sõbrad Ranieri Guerra (WHO asedirektor – toim.), Ricciardi (Walter Ricciardi – Itaalia rahvatervisepoliitika juht – toim.) ja hästi tuntud viroloogiga, kellele me maksame esitluste eest Rai’s (Itaalia telekanal – toim.) 2000 eurot iga kümne minuti tagant (kõneleja mõtleb ilmselt Roberto Burionit – toim.).

/

Sanofi ja Glaxo allkirjastavad lepingud meditsiiniringkondadega, et dresseerida tulevasi arste, naeruvääristades nende autonoomset otsustusvõimet ja nende antud vannet.

Tehnoloogiafirmad tegutsevad selle nimel, et kontrollida ja hallata meie isiklikke terviseandmeid kooskõlas elektroonilise identifitseerimise Euroopa Agenda ID2020-ga, mille eesmärk on kasutada massvaktsineerimist, et omandada digitaalne platvorm digitaalse ID jaoks.

See on jätk andmevahetusele IBM-iga, mida alustas Renzi (Matteo Renzi on Itaalia poliitik, kes oli 2014–2016 Itaalia peaminister – toim.)

(Süvariigi laua taga) on Aspeni inimesed nagu Sassoon ja Colao, kes oma 4-leheküljelise, 800 eurot tunnis maksva mitteteadusliku arvustusega dikteerib poliitilisi otsuseid. Bilderbergi kindralina püsib ta ise lahinguväljalt eemal.

Itaalia panus rahvusvahelisse koroonavõitlemise liitu saab olema 140 miljonit eurot, millest 120 miljonit antakse Gavi The Vaccine Alliance’ile, mittetulundusühingule, mis on loodud Gatesi fondi poolt.

See on ainult osake 7,4 miljardist, EL rahastusest, et leida vaktsiin koroonaviirusele – vaktsiinid, mida kasutatakse eesmärkidel, mida mainisin siin varem. Mitte mingit raha ei eraldata muidugi seroteraapia jaoks, mis on üliodav. Raha ei eraldata ennetuseks, päris ennetuseks, mis kaasab meie elustiili, toitu ja suhet keskkonnaga.

/

Tõeline eesmärk on saavutada täielik kontroll. Absoluutne võim inimolendite üle, muutes meid katsejänesteks ja orjadeks, rikkudes õigust iseseisvusele ja vabale tahtele.

Kõike seda teie trikkide ja pettuste tõttu, mis on maskeeritud kui poliitilised kompromissid.

/

Härra president Conte, järgmine kord, kui Te saate telefonikõne filantroop Bill Gatesilt, edastage see otse rahvusvahelisse kriminaalkohtusse inimsusevastaste kuritegude eest. Kui Te seda ei tee, kuidas peaksime teid nimetama? „Sõbralik jurist”, kes täidab kurjategija käsku.

Tänan Teid.

(0) kommentaari

Kommenteerimiseks peate olema sisse logitud.

SVG placeholder Enim vaadatud

Vaata kõiki SVG placeholder
FB-live (15.05.24): propaganda ja riigi PR-armee, raamat Elon Muskist; kas sina saadaksid oma poja sõtta? SVG placeholder 36:33

FB-live (15.05.24): propaganda ja riigi PR-armee, raamat Elon Muskist; kas sina saadaksid oma poja sõtta?

Värskes Facebooki otsesaates rääkisime USA väljaandele Breaking Defence kommentaare jaganud riigiametnikest ja Eesti sõdurite võimalikust osalemisest Vene-Ukraina sõjas ja muust päevakajalisest. Jutuks tuli ka see, et samal ajal eksisteerib mitu reaalsust.

Telegram Mastermind #3. Taimetark Irje Karjus: kuidas ennast lugeda (ravim)taimede abil
SVG placeholder
SVG placeholder 1:36:14

Telegram Mastermind #3. Taimetark Irje Karjus: kuidas ennast lugeda (ravim)taimede abil

7. mail toimus kolmas Telegram Mastermind ehk Zoomi intervjuu/töötuba, kus sel korral oli toimetuse ja lugejate erikülaliseks taimetark Irje Karjus, kellega arutlesime teemal: kui ravimtaimed oskaksid rääkida ehk kuidas ennast lugeda taimede abil. Ligi kaks tundi kestnud põnev intervjuu + lugejate küsimuste-vastuste voor on saadaval ainult Telegram.ee tellijatele siin all.

FB-live (7.05.24): vaktsiini-tsensuur Maalehes, kommunistid Twitteris, Eesti 200 klounaad ja idiokraatia SVG placeholder 36:41

FB-live (7.05.24): vaktsiini-tsensuur Maalehes, kommunistid Twitteris, Eesti 200 klounaad ja idiokraatia

7. mail toimunud Telegram.ee Facebooki otsesaates oli luubi all Vaktsiinikahjustusega Laste Vanemate Ühingu (VLVÜ) vaigistamine Maalehes/Delfis, maailmavaateline tasakaalutus X-is/Twitteris, eurovalimised ja sellega kaasnev teater ning ühiskonna üldine suund idiokraatiasse.

FB-live (26.04.24): Kas aeg on hakata volüümi maha või juurde keerama? SVG placeholder 21:13

FB-live (26.04.24): Kas aeg on hakata volüümi maha või juurde keerama?

26. aprillil toimus meie järjekordne Facebooki live, kus rääkisime koroonaterroristist sõjafänni Kaja Kallase visiidist Võrumaale, kus ta käis kohalikke veenmas, et väga okei on loobuda oma kodudest. Netikommentaatorite sõnul Kallasel vedas, et ta peksa ei saand, Kallas ise ütles, et: “Olete saanud minu peal end välja elada ja loodan, et teil kõigil on parem olla.“. Reaalsusetaju täielikult kaotanud Kallas vajab oma karjääri päästmiseks sõda…

Telegrami Podcast #89 (TÄISPIKK): Eestis on tõelisi konservatiive vähem kui Donald Trumpi erapeol (külas Mike Calamus)
SVG placeholder
SVG placeholder 46:52

Telegrami Podcast #89 (TÄISPIKK): Eestis on tõelisi konservatiive vähem kui Donald Trumpi erapeol (külas Mike Calamus)

9. aprillil külastas Telegram.ee kontorit (sotsiaal)meedias viimase kuu aja jooksul üks enim kõneainet pakkunud inimesi – kuues USA osariigis eduka ettevõtjana tegutsev Mike Calamus, kellega salvestasime igasugu põnevat infot sisaldava podcasti. Mike oli Eestit väisamas seoses e-valimiste pettusega, mida nad algselt koos EKRE-ga ühiselt paljastama asusid. Paraku on erakonna ja nüüdseks nende endise liikme vahelt must kass läbi jooksnud ja sogast vahtu on toimunu ümber rohkem kui selgeid vastuseid.

Telegrami Podcast #89 (POOLIK): Eestis on tõelisi konservatiive vähem kui Donald Trumpi erapeol (külas Mike Calamus) SVG placeholder 21:40

Telegrami Podcast #89 (POOLIK): Eestis on tõelisi konservatiive vähem kui Donald Trumpi erapeol (külas Mike Calamus)

9. aprillil külastas Telegram.ee kontorit (sotsiaal)meedias viimase kuu aja jooksul üks enim kõneainet pakkunud inimesi – kuues USA osariigis eduka ettevõtjana tegutsev Mike Calamus, kellega salvestasime igasugu põnevat infot sisaldava podcasti. Mike oli Eestit väisamas seoses e-valimiste pettusega, mida nad algselt koos EKRE-ga ühiselt paljastama asusid. Paraku on erakonna ja nüüdseks nende endise liikme vahelt must kass läbi jooksnud ja sogast vahtu on toimunu ümber rohkem kui selgeid vastuseid.

FB-live (15.04.24): Kas üks maailmapilt on õigem kui teine? Päriselt? PÄRISELT!? SVG placeholder 34:45

FB-live (15.04.24): Kas üks maailmapilt on õigem kui teine? Päriselt? PÄRISELT!?

15. aprilli Facebooki otsesaates puudutasime taaskord EKRE ja Mike Calamuse vastuseisu, täpsemalt Telegrami ja Vanglaplaneedi videosalvestust antud teemal. Lisaks said tähelepanu peavoolu üle-võlli uudised, koroonakriisiga alanud vaktsineerimise langus ja poevarguste tõus (maskid!?) ning üks maksujurist, kelle arvates Eesti on pankrotis.

Telegram.ee ja Vanglaplaneet: Kui Calamus on petis, siis ta kuulub maailmaklassi
SVG placeholder
SVG placeholder 31:20

Telegram.ee ja Vanglaplaneet: Kui Calamus on petis, siis ta kuulub maailmaklassi

Salvestasime 12. aprillil Vanglaplaneedi ja Telegram.ee Zoomi-ühisvestluse, kus võtsime luubi all EKRE viimaste nädalate stratkomi ja meie toimetuse liikmete näost-näkku kohtumised Mike Calamusega. Nimelt, kas teie teadsite, et enamus Calamust e-valimiste pettusega seotud MTÜ-teemal mustavad EKRE liikmed ei ole temaga kunagi isiklikult kohtunud või koguni keelduvad temaga kohtumast? Ja kas päris suhtluseta saab olla kogu olukorrast adekvaatset pilti?

FB-live (8.04.24): stuudios ainult naised – majandus, “Tulnukas”, kius ja mms, eurovalimised ja pealinna võim SVG placeholder 1:02:24

FB-live (8.04.24): stuudios ainult naised – majandus, “Tulnukas”, kius ja mms, eurovalimised ja pealinna võim

8. aprillil toimus Telegrami Facebooki otsesaade esimest korda ilma Handota, sest oma mõtteid soovis jagada Telegrami kolumnist, kahe lapse ema ja homöopaat Merle Martinson. 

Telegram Mastermind #2: analüütik Mait Krauniga majandusest teise nurga alt
SVG placeholder
SVG placeholder 1:41:09

Telegram Mastermind #2: analüütik Mait Krauniga majandusest teise nurga alt

3. aprillil toimus teine Telegram Mastermind ehk Zoomi intervjuu/töötuba, kus sel korral oli toimetuse ja lugejate erikülaliseks Tavidi majandusanalüütik Mait Kraun, kes on õppinud majandusteadust Tartu Ülikoolis ning töötanud varasemalt ka 8 aastat majandusajakirjanikuna. Tund ja 40 minutit kestnud põnev intervjuu + lugejate küsimuste-vastuste voor on saadaval ainult Telegram.ee tellijatele siin all.

FB-live (2.04.24): sõja(hirmu)teemalise küsitluse tulemused – kolmandikku kokkumäng hirmutab, kolmandikku rahustab SVG placeholder 34:24

FB-live (2.04.24): sõja(hirmu)teemalise küsitluse tulemused – kolmandikku kokkumäng hirmutab, kolmandikku rahustab

2. aprillil tegime Facebooki otsesaates kokkuvõtte möödunud nädalal välja kuulutatud lugejaküsitlusest “Kas sina kardad sõda ja mida mõiste “sõda” sinu jaoks üldse tähendab?” ning arutasime sekka ka teiste päevakajaliste teemade üle, nagu näiteks katse tühistada PhD Rea Rausi Eesti Ekspressi veergudel.

Kas sa tead seda tüdrukut? SVG placeholder 06:06

Kas sa tead seda tüdrukut?

Mis on esimene mõte, mis sulle pähe tuleb, kui seda tüdrukut siin pildil näed? Kui sa ei tea, kes ta on, siis seda artiklit lugedes saad teada. Teine küsimus, millele tahan rõhku panna on, et miks on oluline teada, mida see tüdruk ütles 33 aastat tagasi. Nimelt on sellel kõigel väga suur seos Venemaa-Ukraina nn proksisõja eskaleerimisega, mida eestlastele praegu iga hinna eest “maha müüa“ üritatakse.