Itaalia parlamendisaadik Sara Cunial: koroonakriisi eesmärk on saavutada täielik kontroll inimkonna üle

  • 121 vaatamist
  • Avaldatud: juuni 30, 2020

Sara Cunial on väga populaarne ja isepäine Itaalia poliitik ja parlamendisaadik, kes on nimetanud koroonakriisi algusest peale täielikuks pettuseks. Varem on ta korduvalt sõna võtnud vaktsiinide kahjulikkuse ja 5G teemadel. Cunial eiras ka eriolukorra meetmeid ning sai autoga maanteel sõitmise eest politseilt trahvi.

Mais 2020 pidas Sara Cunial Itaalia parlamendis võimsa kõne, milles ta rääkis koroonapettusest kui süvariigi korraldatud massimanipulatsioonist, mille eesmärgiks on saavutada inimkonna üle täielik kontroll. Cunial kutsus oma kõnes valitsust üles arreteerima Bill Gatesi inimkonnavastase kuritegevuse eest.

Avaldame Sara Cuniali kõne lühendatud kujul, täispika video eestikeelsete subtiitritega leiad teksti alt.

 

Sara Cuniali kõne 14. mail

Thomas Hobbes on öelnud, et absoluutne võim ei teki kohustusena ülevalt, vaid läbi indiviidi enda valiku, öeldes turvatunde nimel lahti isiklikust vabadusest ja loovutades selle kolmandatele osapooltele. Sellisel viisil tuimestate te inimmõistust läbi korrumpeerunud massimeedia ja NLP-ga (neurolingvistiline programmeerimine – toim.), kasutades sõnu nagu „režiim“, „laskma“ ja „lubama“ piirini, mis lubab teil reguleerida meie emotsionaalseid sidemeid ja tunded ning tagada nende mõjusus.

/

Niisiis, teine laine pole midagi muud kui esimese laine jätk ja tagakiusamine. Te lihtsalt muutsite selle nime, nagu te tegite ka Euroopa Stabiilsusmehhanismiga.

Me teame kindlalt, et inimesed ei sure ainult selle viiruse tõttu.

Tänu teile ja teie seadustele lubatakse inimestel surra ja kannatada viletsuse ja vaesuse käes. Ja nagu on kombeks „parimates” režiimides: süü lasub ainult kodanike õlul. Te võtate meilt vabaduse ja ütlete, et see oli meie endi soov.

/

Jaga ja valluta. Meie lapsed kannatavad siin üle kõige, nad on vägistatud hinged.

Sellisel viisil, et koolis käia lubatakse ainult jälgimisvõru kandes, harjutades neid tingimisi karistuse, orjuse, pealesurutud ravimeetodite ja virtuaalse ladustamisega.

Kõike seda vahetusena tõukeratta ja tahvelarvuti vastu.

Kõike seda selleks, et rahuldada finantskapitalismi huve, mida kannustab huvide konflikt – konflikt, mida esindab hästi WHO, kelle peamine rahastaja on teada-tuntud „filantroop ja maailmapäästja” Bill Gates.

Me kõik teame seda nüüd.

Bill Gates ennustas pandeemiat juba aastal 2018, pandeemiat, mida simuleeriti oktoobris 2019 üritusel „Event 201“, Davosis, Lõuna-Šveitsis.

/

Juba aastakümneid on Gates töötanud rahvastiku vähendamise ja diktaatorlike kontrolliplaanide nimel globaalses poliitikas, lootes haarata esikohta põllumajanduses, tehnoloogiaarenduses ja energiavaldkonnas.

Tsiteerin Bill Gatesi: „Kui me teeme head tööd vaktsiinidega, tervise ja paljunemisega, on meil võimalus vähendada maailma rahvastiku hulka 10–15%. Ainult genotsiid saab maailma päästa.”

Oma vaktsiinidega on Gates suutnud steriliseerida miljoneid naisi Aafrikas, põhjustada lastehalvatuse epideemia 500 000 lapsel Indias, ja isegi täna DTP-ga (difteeria, läkaköha, teetanuse vaktsiin) põhjustab Gates rohkem surmasid kui haigus ise, ja teeb seda sama ka steriliseeriva mõjuga GMO-ga, mis on välja arendatud Monsanto poolt ja „lahkelt annetatud” abivajavatele rahvastele.

Samal ajal mõtleb ta välja viise, kuidas levitada vaktsiinide kaudu kvanttätoveeringut inimeste tuvastamiseks ja mRNA vaktsiine kui immuunsüsteemi programmeerimise tööriistu.

Lisaks sellele teeb Gates koostööd mitmete rahvusvaheliste firmadega, kes omavad 5G rajatisi USA-s.

/

Siin laual on kogu süvariik Itaalia-pärases kastmes: Sanofi koos Glaxoga (ravimifirmad – toim.) on sõbrad Ranieri Guerra (WHO asedirektor – toim.), Ricciardi (Walter Ricciardi – Itaalia rahvatervisepoliitika juht – toim.) ja hästi tuntud viroloogiga, kellele me maksame esitluste eest Rai’s (Itaalia telekanal – toim.) 2000 eurot iga kümne minuti tagant (kõneleja mõtleb ilmselt Roberto Burionit – toim.).

/

Sanofi ja Glaxo allkirjastavad lepingud meditsiiniringkondadega, et dresseerida tulevasi arste, naeruvääristades nende autonoomset otsustusvõimet ja nende antud vannet.

Tehnoloogiafirmad tegutsevad selle nimel, et kontrollida ja hallata meie isiklikke terviseandmeid kooskõlas elektroonilise identifitseerimise Euroopa Agenda ID2020-ga, mille eesmärk on kasutada massvaktsineerimist, et omandada digitaalne platvorm digitaalse ID jaoks.

See on jätk andmevahetusele IBM-iga, mida alustas Renzi (Matteo Renzi on Itaalia poliitik, kes oli 2014–2016 Itaalia peaminister – toim.)

(Süvariigi laua taga) on Aspeni inimesed nagu Sassoon ja Colao, kes oma 4-leheküljelise, 800 eurot tunnis maksva mitteteadusliku arvustusega dikteerib poliitilisi otsuseid. Bilderbergi kindralina püsib ta ise lahinguväljalt eemal.

Itaalia panus rahvusvahelisse koroonavõitlemise liitu saab olema 140 miljonit eurot, millest 120 miljonit antakse Gavi The Vaccine Alliance’ile, mittetulundusühingule, mis on loodud Gatesi fondi poolt.

See on ainult osake 7,4 miljardist, EL rahastusest, et leida vaktsiin koroonaviirusele – vaktsiinid, mida kasutatakse eesmärkidel, mida mainisin siin varem. Mitte mingit raha ei eraldata muidugi seroteraapia jaoks, mis on üliodav. Raha ei eraldata ennetuseks, päris ennetuseks, mis kaasab meie elustiili, toitu ja suhet keskkonnaga.

/

Tõeline eesmärk on saavutada täielik kontroll. Absoluutne võim inimolendite üle, muutes meid katsejänesteks ja orjadeks, rikkudes õigust iseseisvusele ja vabale tahtele.

Kõike seda teie trikkide ja pettuste tõttu, mis on maskeeritud kui poliitilised kompromissid.

/

Härra president Conte, järgmine kord, kui Te saate telefonikõne filantroop Bill Gatesilt, edastage see otse rahvusvahelisse kriminaalkohtusse inimsusevastaste kuritegude eest. Kui Te seda ei tee, kuidas peaksime teid nimetama? „Sõbralik jurist”, kes täidab kurjategija käsku.

Tänan Teid.

(0) kommentaari

Kommenteerimiseks peate olema sisse logitud.

SVG placeholder Enim vaadatud

Vaata kõiki SVG placeholder
Telegrami FB-live (5.10.23): rahvatervishoiu seadus ja kognitiivne dissonants, Telegrami konverents
SVG placeholder
SVG placeholder 33:32

Telegrami FB-live (5.10.23): rahvatervishoiu seadus ja kognitiivne dissonants, Telegrami konverents

5. oktoobril oli meie Facebooki live´i keskmes sotsiaalministeeriumis koostatud rahvatervishoiu seaduse eelnõu, mis lubab muuhulgas hakata trahvima inimesi ja ettevõtteid, kes riigiametite ja -ametnike maailmavaatest väljapoole jäävaid taimi ja aineid enda ravimiseks soovitavad. 

Telegrami FB-live (19.09.2023): meditsiini usaldusväärsus ja lõhestunud kogukonna kokkutoomise võimalikkusest
SVG placeholder
SVG placeholder 27:33

Telegrami FB-live (19.09.2023): meditsiini usaldusväärsus ja lõhestunud kogukonna kokkutoomise võimalikkusest

19. septembril pidasime taas maha järjekordse FB-live´i, kus rääkisime pandeemialepingutest, meditsiinist ja alternatiivsest meditsiinist ja täiesti uutlaadi kogukonna loomisest.

Telegrami Podcast #81(TÄISPIKK): Bitcoini mõistmiseks pead tundma raha ja kulla ajalugu (külas Bitcoin Eesti Podcast)
SVG placeholder
SVG placeholder 33:56

Telegrami Podcast #81(TÄISPIKK): Bitcoini mõistmiseks pead tundma raha ja kulla ajalugu (külas Bitcoin Eesti Podcast)

Teie ees on viimane suvekuudel salvestatud Podcast, kus Telegram.ee-d külastasid Bitcoin Eesti Podcasti eestvedajad ehk Viljam Valdmaa ja Silver Zimmermann, kellega sukeldusime rahandusmaailma telgitagustesse. 

Telegrami Podcast #81(POOLIK): Bitcoini mõistmiseks pead tundma raha ja kulla ajalugu (külas Bitcoin Eesti Podcast) SVG placeholder 15:17

Telegrami Podcast #81(POOLIK): Bitcoini mõistmiseks pead tundma raha ja kulla ajalugu (külas Bitcoin Eesti Podcast)

Kui Eestis on väga palju inimesi, kes krüptovaluutat ostavad, müüvad ja kasutavad, siis Zimmermann ja Valdmaa on veendunud, et ainus krüptoraha, mis on päriselt detsentraliseeritud ja turvaline, on Bitcoin.

VIDEO! Hando Tõnumaa: Kui Kaja astuks tagasi, siis saaksime kõik õnnelikuks ja miljonärideks… SVG placeholder 09:11

VIDEO! Hando Tõnumaa: Kui Kaja astuks tagasi, siis saaksime kõik õnnelikuks ja miljonärideks…

Riigi tasandil on erinevad praegused ja endised koroonaterroristid mures, et miks ühe koroonaterroristi abikaasa Venemaal äri ajab. Rahva tasandil on Kaja Kallase tagasiastumiseks loodud petitsioone ning endistest ja praegustest koroonaterroristidest opositsioonipartei plaanib selle nimel isegi meeleavaldust korraldada. Tundub, et tegemist on tõsise murega, mis vajab kiiret lahendust. Jääb mulje, et paljud on arvamusel, et kui Kaja astuks tagasi, siis saaksime kõik õnnelikuks ja miljonärideks…

Telegrami FB-live (29.08.23): Kallase skandaal, India kosmose multikas, surrogaadid, verepangad jpm. SVG placeholder 42:20

Telegrami FB-live (29.08.23): Kallase skandaal, India kosmose multikas, surrogaadid, verepangad jpm.

29. augustil rääkisime Facebooki otse-eetris lugejate tagasisidest, Kaja Kallase skandaalist, India väidetavast kosmoselennust, surrogaadi abil lapsevanemaks saamisest, et gay ei võrdu pedofiil (miks seda ikka veel seletama peab?), verepankade võimalikust mustast turust ja paljust muust.

Telegrami FB-live (22.08.23): kas sina oskad teisi inimesi PÄRISELT kuulata? Või kuuled seda mida tahad? SVG placeholder 35:01

Telegrami FB-live (22.08.23): kas sina oskad teisi inimesi PÄRISELT kuulata? Või kuuled seda mida tahad?

22. augusti hommikul, päev enne Kaja Kallase uut skandaali, läksime taas Facebookis live´i ja tõdesime peale eelmist live´i saadud tagasiside põhjal, et inimesed ei kuula mitte selleks et kuulda ja mõista, vaid selleks, et vastata, anda hinnangut jne.

SVG placeholder 18:02

Telegrami Podcast #80(POOLIK): uuest maailmakorrast 10 aastat hiljem (külas Ruuben Kaalep ja Mait Kraun)

10 aastat tagasi – Telegram.ee esimesel tegutsemisaastal, maikuus 2013 – külastasid Telegrami kontorit EKRE noortekogu Sinine Äratus juhatuse liikmed Ruuben Kaalep ja Mait Kraun, kes tutvustasid avameelselt nii oma isiklikke kui ka erakonna vaateid. 10 aastat hiljem teeb esimene neist arvestatavat poliitilist karjääri, on olnud Riigikogu liige ja 2023. aastal loobunud uuesti parlamenti kandideerimast. Teine aga on astunud erakonnast välja, teinud karjääri ajakirjanikuna Äripäevas ning töötab nüüd majandusanalüütikuna Tavidis.

Telegrami Podcast #80(TÄISPIKK): uuest maailmakorrast 10 aastat hiljem (külas Ruuben Kaalep ja Mait Kraun)
SVG placeholder
SVG placeholder 37:56

Telegrami Podcast #80(TÄISPIKK): uuest maailmakorrast 10 aastat hiljem (külas Ruuben Kaalep ja Mait Kraun)

10 aastat tagasi – Telegram.ee esimesel tegutsemisaastal, maikuus 2013 – külastasid Telegrami kontorit EKRE noortekogu Sinine Äratus juhatuse liikmed Ruuben Kaalep ja Mait Kraun, kes tutvustasid avameelselt nii oma isiklikke kui ka erakonna vaateid. 10 aastat hiljem teeb esimene neist arvestatavat poliitilist karjääri, on olnud Riigikogu liige ja 2023. aastal loobunud uuesti parlamenti kandideerimast. Teine aga on astunud erakonnast välja, teinud karjääri ajakirjanikuna Äripäevas ning töötab nüüd majandusanalüütikuna Tavidis.

Telegrami uudised (24-25/23): Baltikumi küüditamine, kliimale ohtlik mullivesi ja samasooliste abielu SVG placeholder 09:02

Telegrami uudised (24-25/23): Baltikumi küüditamine, kliimale ohtlik mullivesi ja samasooliste abielu

Vaatame üle Telegram.ee olulisemad uudised, mis ilmusid jaaninädalal ja vahetult enne ehk 2023. aasta 24. ja 25. nädalal. Fookuses olid seekord Ida-naabriga seotud teemad nagu kodude sundvõõrandamine Balti riikides, Euroopa poolne Vene gaasi ostmine ja Washington Posti teave Ukraina plaanist rünnata gaasijuhet.

VIDEO! Märt Põder: miks ma peaksin arvama, et e-valimised ei ole võltsitud? SVG placeholder 48:23

VIDEO! Märt Põder: miks ma peaksin arvama, et e-valimised ei ole võltsitud?

“Kui toimus valimispettus, siis miks ainult sel aastal,” tõstatab intrigeeriva küsimuse infovabaduse ja digiõiguste aktivist ning e-valimiste puudustele tähelepanu juhtiv Märt Põder Zoomi-intervjuus Telegram.ee-le. Ta leiab, et kui kokku panna kogu Reformierakonna võidutsemise aja (2007–2023) sihipärane katkise e-hääletuse pidamine ja selle mitte kunagi ära parandamine + poliitikute huvi ja paadumus teha häälte nimel üks kõik mida, siis miks peaks eeldama, et e-valimised ei ole võltsitud? Põder on aga veendunud, et see tuleks välja ainult siis, kui vilepuhuja siseringist tunnistaks, et “Jah, me võltsisime e-valimisi.”

Telegrami uudised (3/23): 2023. aasta alguse liigsuremus, Elon Muski kahepalgelisus, uus mRNA süst SVG placeholder 10:11

Telegrami uudised (3/23): 2023. aasta alguse liigsuremus, Elon Muski kahepalgelisus, uus mRNA süst

Teie ees on olulisemad Telegrami uudised 2023. aasta 3. nädalast ehk ajavahemikust 16.-22. jaanuar. Aasta algas rekordilise liigsuremusega, ent koroonat ja krõbedat talve selles süüdistada ei saa. Aga mida siis?