Itaalia teadlaste kontrollkatsed näitasid, et antigeeni kiirtestid leiavad positiivse tulemuse ka puuviljadelt
192 vaatamist
Avaldatud: nov. 07, 2021
Jaga:
Itaalia kodanikud on teadlastele esitanud korduvaid kaebusi, et koroonatestid/vatitikud pole usaldusväärsed. Professor Stefano Scoglio, dr Mariano Amici ja tehniline spetsialist Domenico D’Angelo tegid videosalvestus eksperimendist, milles testitakse antigeeni kiirtesti abil materjale (puu- ja juurvilju), millel pole midagi pistmist inimesega. Kui testid on usaldusväärsed, peaksid kõik materjalid negatiivse tulemuse andma. Kui mitte, annab see teadlaste sõnul kinnitust, et viirust pole kunagi isoleeritud ning kohus peaks asjaosalised vastutusele võtma. Telegram avaldab video eestikeelsete subtiitritega.
Nii laialt levinud antigeeni kiirtestide kui ka PCR-testi juhendis on kirjas: “Testid ei tohiks olla ainsaks kliinilise diagnoosi aluseks. Protseduuri tuleb läbi viia arvestades patsientide sümptomeid.” See tähendab, et testidel ei ole diagnostilist usaldusväärsust, kuid sellegipoolest lisatakse statistikasse kõik sümptomiteta patsiendid.
Dr Mariano Amici ütleb: “Kõik see tähendab, et vatitikku (tampooni) ei saa ega ka tohiks absoluutselt võtta arvesse mistahes terapeutilise või piirava meetme rakendamisel. Kui see eksperiment osutub edukaks, saame anda kaebusele lisakaalu ja anda kompetentsele kohtunikule teada, et tegemist on pettusega. Lõppkokkuvõttes on võimalik esitada süüdistus vastutavatele isikutele.”
Video ilmus Telegramis algselt 20. jaanuaril 2021.
5. oktoobril oli meie Facebooki live´i keskmes sotsiaalministeeriumis koostatud rahvatervishoiu seaduse eelnõu, mis lubab muuhulgas hakata trahvima inimesi ja ettevõtteid, kes riigiametite ja -ametnike maailmavaatest väljapoole jäävaid taimi ja aineid enda ravimiseks soovitavad.
19. septembril pidasime taas maha järjekordse FB-live´i, kus rääkisime pandeemialepingutest, meditsiinist ja alternatiivsest meditsiinist ja täiesti uutlaadi kogukonna loomisest.
Teie ees on viimane suvekuudel salvestatud Podcast, kus Telegram.ee-d külastasid Bitcoin Eesti Podcasti eestvedajad ehk Viljam Valdmaa ja Silver Zimmermann, kellega sukeldusime rahandusmaailma telgitagustesse.
Kui Eestis on väga palju inimesi, kes krüptovaluutat ostavad, müüvad ja kasutavad, siis Zimmermann ja Valdmaa on veendunud, et ainus krüptoraha, mis on päriselt detsentraliseeritud ja turvaline, on Bitcoin.
Riigi tasandil on erinevad praegused ja endised koroonaterroristid mures, et miks ühe koroonaterroristi abikaasa Venemaal äri ajab. Rahva tasandil on Kaja Kallase tagasiastumiseks loodud petitsioone ning endistest ja praegustest koroonaterroristidest opositsioonipartei plaanib selle nimel isegi meeleavaldust korraldada. Tundub, et tegemist on tõsise murega, mis vajab kiiret lahendust. Jääb mulje, et paljud on arvamusel, et kui Kaja astuks tagasi, siis saaksime kõik õnnelikuks ja miljonärideks…
29. augustil rääkisime Facebooki otse-eetris lugejate tagasisidest, Kaja Kallase skandaalist, India väidetavast kosmoselennust, surrogaadi abil lapsevanemaks saamisest, et gay ei võrdu pedofiil (miks seda ikka veel seletama peab?), verepankade võimalikust mustast turust ja paljust muust.
22. augusti hommikul, päev enne Kaja Kallase uut skandaali, läksime taas Facebookis live´i ja tõdesime peale eelmist live´i saadud tagasiside põhjal, et inimesed ei kuula mitte selleks et kuulda ja mõista, vaid selleks, et vastata, anda hinnangut jne.
10 aastat tagasi – Telegram.ee esimesel tegutsemisaastal, maikuus 2013 – külastasid Telegrami kontorit EKRE noortekogu Sinine Äratus juhatuse liikmed Ruuben Kaalep ja Mait Kraun, kes tutvustasid avameelselt nii oma isiklikke kui ka erakonna vaateid. 10 aastat hiljem teeb esimene neist arvestatavat poliitilist karjääri, on olnud Riigikogu liige ja 2023. aastal loobunud uuesti parlamenti kandideerimast. Teine aga on astunud erakonnast välja, teinud karjääri ajakirjanikuna Äripäevas ning töötab nüüd majandusanalüütikuna Tavidis.
10 aastat tagasi – Telegram.ee esimesel tegutsemisaastal, maikuus 2013 – külastasid Telegrami kontorit EKRE noortekogu Sinine Äratus juhatuse liikmed Ruuben Kaalep ja Mait Kraun, kes tutvustasid avameelselt nii oma isiklikke kui ka erakonna vaateid. 10 aastat hiljem teeb esimene neist arvestatavat poliitilist karjääri, on olnud Riigikogu liige ja 2023. aastal loobunud uuesti parlamenti kandideerimast. Teine aga on astunud erakonnast välja, teinud karjääri ajakirjanikuna Äripäevas ning töötab nüüd majandusanalüütikuna Tavidis.
Vaatame üle Telegram.ee olulisemad uudised, mis ilmusid jaaninädalal ja vahetult enne ehk 2023. aasta 24. ja 25. nädalal. Fookuses olid seekord Ida-naabriga seotud teemad nagu kodude sundvõõrandamine Balti riikides, Euroopa poolne Vene gaasi ostmine ja Washington Posti teave Ukraina plaanist rünnata gaasijuhet.
“Kui toimus valimispettus, siis miks ainult sel aastal,” tõstatab intrigeeriva küsimuse infovabaduse ja digiõiguste aktivist ning e-valimiste puudustele tähelepanu juhtiv Märt Põder Zoomi-intervjuus Telegram.ee-le. Ta leiab, et kui kokku panna kogu Reformierakonna võidutsemise aja (2007–2023) sihipärane katkise e-hääletuse pidamine ja selle mitte kunagi ära parandamine + poliitikute huvi ja paadumus teha häälte nimel üks kõik mida, siis miks peaks eeldama, et e-valimised ei ole võltsitud? Põder on aga veendunud, et see tuleks välja ainult siis, kui vilepuhuja siseringist tunnistaks, et “Jah, me võltsisime e-valimisi.”
Telegrami stuudios käis külas ettevõtja, vabakutseline faktikontrollija ja omalaadne n-ö vandenõu-influencer Janno Kurss, kellega rääkisime vandenõudest, ärist, poliitikast ja kõigest muust.
(0) kommentaari
Kommenteerimiseks peate olema sisse logitud.