Tallinnas Salme Kultuurikeskuses toimus 3. aprillil esimest korda Telegrami konverents, mida külastas üle 900 inimese. Kogu programmi rikastasid 13 erineva maailmavaate ja professiooniga inimese loengud, täna pakume teile kuulamiseks Asse Sauga ettekannet “Bitcoin kui korruptsioonivaba platvorm”. Konverentsipäeva modereeris koolitaja Alar Ojastu.
“Korruptsioon esineb meie ümber igapäevanähtusena, kuid kas on võimalik ka teisiti? Täiesti korruptsioonivabalt? Uurime, kuidas tuleb appi tehnoloogia,” tutvustab oma ettekannet Asse, infotehnoloogia ja terapeudi haridusega Bitcoini Eesti liider, kes asutas Eesti esimese krüptoraha blogi, on üks Eesti Krüptoraha Liidu asutajatest ning töötab LHV pangas krüptorahanduse eksperdi ja projektijuhina. Asse hindab maailmas Bitcoini arendusega tegelevatest organisatsioonidest enim Ethereumi ja Bitnationi, kes ootavad krüptoraha-süsteemiga liituma arendajaid ja kõiki teisi aktiivseid ning entusiastlikke kodanikke. Mõlema organisatsiooni puhul vajab ka kohalik, Eesti põhine kommuun organiseerimist.
Parima kvaliteediga vaatamiseks vali video vasakult alt nurgast HD.
Varem avaldatud videod:
Alar Ojastu – konverentsi moderaatori päevatutvustus ja lõpukõne
Nutitelefonide kasutusjuhendis on kirjas, et telefoni tuleb hoida kehast eemal. See teavitus ei ole niisama, vaid sellepärast, et elektromagnetiline kiirgus kahjustab rakke ja tervist. Lapsed on aga tehiskiirgusele kordades vastuvõtlikumad kui täiskasvanud. Võib-olla peaks lastele lähenema kas või teatrietenduse abil, et edasi anda informatsiooni elektromagnetkiirgusest ja nende “armsast” nutitelefonist? Allolev video on siinkohal abiks.
12 aastat Telegrami tegemist on õpetanud meile, et kõige suurema hoo saab su elu ja tegemised sisse siis, kui usud endasse, usaldad maailma ja loobud teiste inimeste arvamuse koormast. Neid tõdesid on nämmutatud kõriauguni, kuid enamus inimesi ei oska neid ikka veel rakendada, sest nad ei saa aru asja tuumast.
(Seekordne mulisemine ei ole kindlasti mõeldud lastele.) Mis värk nende Pussy-dega oli James Bondis? Ja kui sa solvud, siis kas oled lumehelbeke või see lihtsalt ei ole sinu “tassike kohvi”? Kuidas pohhuismi ja nalja maailma tagasi ja juurde tuua? Mida arvas Chevy Chase kokaiinist? Kas sa hakkasid ka 40-sena surelikkust tajuma? Ja mida ütles selle kohta Konfutsius?
13. veebruaril toimus kaheteistkümnes Telegram.ee boonus tellijatele – Telegram Mastermind ehk Zoomi kohtumine/vestlus toimetuse ja erikülalisega. Seekord vastas küsimustele ettevõtja ja kodanikuaktivist Elvis Brauer.
1. veebruaril toimus Tallinnas Loovruumis Telegrami 12. sünnipäeva pidu, kus lisaks lustakale meelelahutusprogrammile leidis aset ka tõsisem paneelvestlus pealkirjaga “Sõnavabaduse surm või taassünd”, kus osalesid Tavidi majandusanalüütik ja endine suure meedia ajakirjanik Mait Kraun, ettevõtja ja kodanikuaktivist Elvis Brauer, homöopaat ja kolumnist Merle Martinson ning Telegram.ee loojad Mariann Joonas ja Hando Tõnumaa.
Eestikeelsed subtiitrid on saanud Saksamaa ühe suurima avalik-õigusliku telekanali ZDF (Zweites Deutsches Fernsehen) teaduspõhise saatesarja “Planet-e” 2018. aasta osa, mis räägib infrahelist.
Investeerimispankur, endine HUD-i ametnik ja Solari Reporti asutaja Catherine Austin Fitts kirjeldab, kuidas Trumpi administratsiooni äsja väljapakutud “Tähevärava” AI-projekt on “Operation Warp Speed” (Ameerika koroonapettuse vaktsineerimisprogramm) 2.0. Ta väidab, et hoolimata kinnitustest, et seda rahastatakse eraviisiliselt, tuleb raha lõpuks ikkagi Ameerika maksumaksjatelt.
1. veebruaril toimus Tallinnas Loovruumis Telegrami 12 aasta täitumise puhul suur sünnipäevapidu, mis kulges väga hoogsalt. Kuna osa kutsutuid ei saanud kohale tulla, kuvasime suurel ekraanil nende videotervitusi.
Telegram saab täna 12-aastaseks ja kutsume sel puhul kõiki osalema väljakutsel “Kõik, mis sa pead teadma!”. 12 aastat Telegrami tegemist on õpetanud meile, et kõige suurema hoo saab su elu ja tegemised sisse siis, kui usud endasse, usaldad maailma ja loobud teiste inimeste arvamuse koormast. Neid tõdesid on nämmutatud kõriauguni, kuid enamus inimesi ei oska neid ikka veel rakendada, sest nad ei saa aru asja tuumast.
21. jaanuaril toimunud Facebook live´is rääkisime emotsioonidest ja solvumistest ning ootustest, mis on kõigi pettumuste emaks. Päevakajalistest teemadest said tähelepanu Los Angelese põleng, nõiajaht dr Helen Lasnile ja teadlasest õppejõu Rea Rausi nõiajahi tulemus, mis päädis tema tagakiusajaid tauniva otsusega. Loomulikult pajatasime ka Faucile armuandmisest Bideni poolt ning Trumpi hoogsast algusest USA 47. presidendina, TikTokist, automaksu küsitlusest ja paljust muust.
15. jaanuaril toimus üheteistkümnes ja käesoleva aasta esimene Telegram.ee boonus tellijatele – Telegram Mastermind ehk Zoomi kohtumine/vestlus toimetuse ja erikülalisega. Seekord vastas toimetuse ja lugejate küsimustele koolitaja, terapeut, vaimse tervise õde ning Põlistarkuste ja Rahvaravi Kooli eestvedaja Kaia-Kaire Hunt.
Mida teevad lamemaalased jõulude ajal? Muidugi joovad kohvi ja sõidavad maale! Kui Mariann autosse istus, ei olnud tal aimugi, et Hando hakkab sõidu ajal kingitusi jagama. Mis siis kingipakkide seest välja tuli?
(0) kommentaari
Kommenteerimiseks peate olema sisse logitud.